Sitemizde şuan toplam 2341 film bulunmaktadır. Site Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın

Arrow 2.Sezon 2.Bölüm

3

  Silinen filmleri, aşağıdaki yorum kısmından bize bildirirseniz, en kısa sürede yenisini yükleriz. Film İndirme Anlatım

FILM BILGILERI

Milyarder bir çapkın olan Oliver Queen korkunç bir deniz kazasından sonra hayatında yeni bir sayfa açar. Beş sene süresince bulunamayan ve can verdiği zannedilen Oliver nihayetinde Büyük Umman’un ortasındaki tropik bir adada bulunur. Oliver Starling City’e, evine geri döner. Kendisini karşılayan annesi Moira, kız kardeşi Thea ve en iyi arkadaşı Tommy Oliver’ın son beş yıl içinde yaşadığı şeyler yüzünden çok değiştiğini fark ederler.

Bir hayli süper kahraman gibi Oliver da dönüştüğü adamı insanlardan gizlemek ister ama bir taraftan da önceden işlediği günahların bedelini ödemeye de kararlıdır. Bu nedenle suçlularla mücadele etmek ve şehrin daha önceki ününe kavuşmasını sağlamak için saklı Arrow kişiliğini yaratır.

Ancak Arrow’un yetkisi olmadan düzeni savunmaya çalışırken kullandığı yöntemler bazılarının canını sıkmaktadır. Dedektif Quentin Lance’in en büyük dileği (Oliver’ın daha önceki kız arkadaşı Laurel’in babası) Arrow’u yakalamaktır. Bir müddet sonra Oliver’ın dönüşünden etrafındaki bir takım insanların hoşnut olmadığı da anlaşılır… Oliver’ın annesi Moira’nın erkek çocuğunun geçirdiği deniz kazasıyla alakalı daha çok şey biliyordur…

Kategori: Arrow

IMDB Puanı:

Yıl:

Ülke:

Süre: TV Series  -  42 Dakika

Yönetmen:

Oyuncular:

Senaryo:

Yapımcı: Joseph Patrick Finn

Müzik:

Görüntü Yönetmeni: Glen Winter

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

    
“Arrow 2.Sezon 2.Bölüm” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  1. Hakan Esen - 1 sene önce demiş ki:

    Arrow’un en sonra 2.sezon 9.bölüm yayınlandı ondan sonra çıkmadı .s