Asla Yabancılarla Oynama 3

Joy Ride 3: Road Kill
Yıl
Ülke
Süre
Filmin Yıldızı
Puanlar
IMDb/Site
4.7
7.01026
Asla Yabancılarla Oynama 3 filmi izle
Konu
Asla Yabancılarla Oynama filminin ilk serisinde karşımıza çıkan Tır söförü Paslı Çivi, şimdilerde 1000 Ralli, araba yarışında finish’e ilk sırada varmak isteyen yarışmacıların kullandıkları kestirme yollarda terör estirmeye devam ediyor.Gençleri sıkıştırarak ve yeri geldiğinde işkence yaparak korku saçmaya devam ediyor.

Asla Yabancılarla Oynama 3 izle. 2014 yılının Korku, Suç türünde gösterime giren Joy Ride 3: Road Kill filminin yönetmen koltuğunda Declan O'Brien bulunuyor.

Asla Yabancılarla Oynama 3 türkçe dublaj izle

ABD yapımı olan Asla Yabancılarla Oynama 3 filmin oyuncu kadrosunda Ken Kirzinger ve Jesse Hutch gibi isimler yer almakta.

Asla Yabancılarla Oynama 3 1080p izle

1 saat 35 dakikalık süresiyle, izleyiciler karşısına çıkan

Asla Yabancılarla Oynama 3 filmi

, sitemiz üzerinden verilen oylar(1 oy) sonucunda 10 üzerinden 7.0 puanına layık görüldü. Asla Yabancılarla Oynama 3 Türkçe Dublaj veya Altyazılı olarak sitemizden

full hd

1080p izle

yebilir veya indirebilirsiniz.

Joy Ride 3: Road Kill filmi

olduğu gibi diğer filmleride brrip.org üzerinden full hd izleyin. BRrip.Org iyi seyirler diler..
165
Asla Yabancılarla Oynama 3 Asla Yabancılarla Oynama 3 1080p izle 2016-12-24
Benzer Filmler
5.6
Suikast
Suikast filmini izle
Jason Statham, Jessica Alba ve Tommy Lee Jones gibi isimlerin başrollerini paylaştığı, Dennis Gansel’in yönetmen koltuğuna oturduğu aksiyon dolu suç filmi… Dünyanın en tehlikeli kiralık katili Arthur Bishop, kanlı geçmişini geride bırakır. Artık amacı sakin bir hayat sürerek sevdiği kadınla olmaktır. Fakat bir gün korkunç düşmanları hayatının aşkını kaçırır. Şimdi ise Arthur dünyayı dolaşarak üç imkânsız suikast gerçekleştirmek ve hayatının aşkını kurtarmak zorundadır.
4.3
Frekans
Frekans filmini izle
Clayton Riddell kariyerinin zirvesini yaşayan çok ünlü bir yazardır. Ailesinin kendisine eşlik edemeyecek olması nedeniyle canı bir hayli sıkkın olsa da son romanının sunumunu yapmak için Boston'a gitmesi gerekir. Sunum günü gelir, ancak o esnada çevresinde garip olaylar yaşanmaya başlar... Cep telefonlarından yayılmaya başlayan bir sinyal insanları kana susamış varlıklara dönüştürmektedir. Bu yeni zombi güzellemesinden sağ çıkmaya çalışan küçük bir grup hayatta kalmak için her şeyi göze almak zorundadır. Stephen King'in 2006 basımı aynı adlı romanından uyarlanan filmin yönetmeni Tod Williams. Başlıca rollerinde ise Samuel L. Jackson, John Cusack ve Isabelle Fuhrman bulunuyor.
8.1
Zootropolis: Hayvanlar Şehri
Zootropolis: Hayvanlar Şehri filmini izle
Karmakarışık ve Bolt gibi sevilen animasyon filmlerinin yönetmeni Byron Howard'ın perdeye taşıdığı Zootopia, medenileşmiş ve teknoloji kullanabilen hayvanların bir arada yaşadığı bir şehirde yaşanan ilginç bir polisiye öyküsünü perdeye taşıyor. Alışıldık Disney havasının solunacağı filmde; konuşkan tilki Nick'in, üzerine yığılmaya çalışan bir suçtan sıyrılma çabası anlatılıyor. Modern memelilerin yaşadığı Zootropolis adındaki metropolis, lüks Sahra Meydanı’ndan, soğuk Tundra Kasabası’na kadar bir çok farklı doğal ortamın ve hayvanın bir arada yaşadığı benzersiz bir şehirdir. Burası bir fil kadar büyük ya da bir arı kadar küçük olanların bile istediği her şeyi yapabileceği türden bir yerdir. İyimser Polis Memuru Judy Hopps buraya geldiğinde, büyük ve sert mizaçlı hayvanların olduğu bir yerde polis olmanın hiç de kolay olmadığını fark eder. Kendini ispatlayabilme fırsatını elde edebilmek için, geveze ve numaracı tilki Nick Wilde ile ortak olma pahasına önemli ve gizemli bir olayı çözmeye çalışacaktır. Filmin seslendirme kadrosunda Ginnifer Goodwin, Jason Bateman, Idris Elba, J.K. Simmons, Octavia Spencer yer alıyor.
5.8
Morgan
Morgan filmini izle
Yönetmenliğini Luke Scott'ın üstlendiği filmin senaryosu ise Seth W. Owen'a ait. Film, bir kurumsal risk yönetimi danışmanının laboratuar ortamında yapılan yapay bir varlığın hayatını sonlandırmak için karar vermek zorunda olmasını işliyor.
Asla Yabancılarla Oynama - Devam Filmleri
Film AdıSiteIMDbYılSüre
Asla Yabancılarla Oynama 3 Filmini izle Asla Yabancılarla Oynama 3Joy Ride 3: Road Kill7.04.720141s 35dk
Yorum Alanı
Brrip.org ziyaretçisi
Misafir
Diğer fonksiyonlar gibi yorum yapabilmekte sadece üyelere özeldir. Hemen tıklayın, sizde üyemiz olarak çoğu özellikten faydalanın.
Film hakkında 0 yorum yapılmış.
Asla Yabancılarla Oynama 3 - Joy Ride 3: Road Kill filmi, Asla Yabancılarla Oynama 3 film fragmanı, bilgileri ve oyuncu kadrosu. Asla Yabancılarla Oynama 3 fragman izle