Büyük Açık

The Big Short
Yıl
Ülke
Süre
Bütçe
$28.000.000
Hasılat
$70.235.322
Puanlar
IMDb/Site
7.8
8.01026
Büyük Açık filmi izle
Konu
Sektör dışından dört kişi büyük bankaların, medyanın ve hükümetin görmekten kaçındığı şeyi, ekonominin küresel çöküşünü gördüğünde akıllarına bir fikir gelmişti: Büyük Açık. Cesur yatırımları, onları her şeyi ve herkesi sorgulamalarının gerektiği modern bankacılığın karanlık, hassas noktasına götürecek. Michael Lewis’in çok satan kitabına ve gerçek bir hikayeye dayanan, Adam Mckay’in yönettiği Büyük Açık filminde başarılı oyuncular Christian Bale, Steve Carell, Ryan Gosling ve Brad Pitt rol alıyor. Filmin senarist koltuğunda ise Adam McKay ve Charles Randolph oturuyor.

Büyük Açık izle. 28 milyon dolarlık bütçesiyle, 2015 yılının Biyografi, Dram türünde gösterime giren The Big Short filminin yönetmen koltuğunda Adam McKay bulunuyor.

Büyük Açık türkçe dublaj izle

ABD yapımı olan Büyük Açık filmin oyuncu kadrosunda Brad Pitt ve Ryan Gosling gibi isimler yer almakta.

Büyük Açık 1080p izle

2 saat 10 dakikalık süresiyle, izleyiciler karşısına çıkan

Büyük Açık filmi

, sitemiz üzerinden verilen oylar(1 oy) sonucunda 10 üzerinden 8.0 puanına layık görüldü. Büyük Açık Türkçe Dublaj veya Altyazılı olarak sitemizden

full hd

1080p izle

yebilir veya indirebilirsiniz.

The Big Short filmi

olduğu gibi diğer filmleride brrip.org üzerinden full hd izleyin. BRrip.Org iyi seyirler diler..
155
Büyük Açık Büyük Açık 1080p izle 2017-01-01
Benzer Filmler
6.5
Miles Davis: Zamanın Ötesinde
Miles Davis: Zamanın Ötesinde filmini izle
Ünlü aktör Don Cheadle'ın ilk uzun metrajlı yönetmenlik girişimi olan filmde ünlü aktör filmin başrolünü Ewan McGregor ile paylaşıyor. Sinemaseverler, usta müzisyen Miles Davis'in hayatının dönüm noktalarını keşfederken, müziğinin felsefesinin de bir kere daha üzerinden geçme şansı bulacaklar!
6.1
Babalar Savaşıyor
Babalar Savaşıyor filmini izle
Brad Whitaker (Will Ferrell) ; karısı ve iki çocuğuna üvey baba olmak için çabalarken planlarının öz babaları Dusty Mayron'nun gelmesiyle  farklı bir boyuta taşınır. Artık evde ki babalık rölü için bir rakibi vardır. Asi bir hayat tarzına sahip Dusty, basma kalıp babaların korkulu rüyası olmaya gelmiştir . Çocukların gözünde baba rölünü kanıtlamak için çabalayan üvey baba Brad  ve öz baba Dusty'nin rekabet yarışı beyaz perdeye yansıyor.Yılın beklenen komedi filminin başrolerini ; Mark Wahlberg, Will Ferrell, Linda Cardellini, Thomas Haden Church gibi ünlü isimler oluşturuyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Sean Anders, senaristliğini ise John Morris üstleniyor.
6.5
Hyena Geçidi
Hyena Geçidi filmini izle
Filmde Afganistan'ta bulunan Kanadalı askerler ve bölge halkından toplam 3 kişinin kesişen yolları anlatılıyor. Taliban bölgesinde inşa edilecek bir köprünün inşaatı için oradan bulunan, inşaat ekibini korumakla görevli ekipten Ryan (Rossif Sutherland) öldürdüğü kişilerin insan olduğunu aklına getirmekten kaçınan keskin nişancıdır. Ancak Ryan ve ekibi Taliban tarafından pusuya düşürülüp esir alınır. Burada tanıştıkları eski bir mücahit olan Hayalet lakaplı adam (Neamat Arghandabi) sayesinde kaçmayı başarırlar. Dönüşlerinde Ryan, istihbaratçı Pete'e (Paul Gross) "Hayalet"ten bahseder. Pete, Hayalet'le tanışmay konusunda ısrarcı olur. Hayalet gerilerde bıraktığı savaş günlerine geri dönmeyi hiç istemese de şartlar onu kendi iradesinin dışındaki yerlere sürükleyecektir.
6.1
Arkadaşlarını Öldür
Arkadaşlarını Öldür filmini izle
Son yılların yükselişteki isimlerinden biri olan Nicholas Hoult'un başrolde yer aldığı film; Brit Pop çılgınlığının tam ortasında, her şeyi değiştirecek o "hit"i bulmaya kendini adamış genç ve hırslı A & R koordinatör olan Stelfox'un öyküsünü perdeye taşıyor. Filmin başrollerinde Nicholas Hoult'a Ed Skrein, James Corden, Rosanna Arquette, Tom Riley eşlik ediyor.
Yorum Alanı
Brrip.org ziyaretçisi
Misafir
Diğer fonksiyonlar gibi yorum yapabilmekte sadece üyelere özeldir. Hemen tıklayın, sizde üyemiz olarak çoğu özellikten faydalanın.
Film hakkında 0 yorum yapılmış.
Büyük Açık - The Big Short filmi, Büyük Açık film fragmanı, bilgileri ve oyuncu kadrosu. Büyük Açık fragman izle