Çarşı Pazar

Yıl
Süre
Tür
Bütçe
₺3.000.000
Filmin Yıldızı
Puanlar
IMDb/Site
5.3
7.31028
Çarşı Pazar filmi izle
Konu
Kahraman, geçimini aile büyükleriden kalan hamamda kese yaparak kazanmaya çalışmaktadır. Oldukça iyi yürekli bir tellak olarak tanınan Kahraman'ın işleri Tuncay yüzünden tehlikeye girer. Varlıklı bir müteahhit olan Tuncay, İstanbul'dan gelmiştir ve Kahraman'ın ekmek kapısı olan hamamı, içinde bulunduğu çarşıyla birlikte yıkmak ister. Amacı yıkılan yere alışveriş merkezi yapmaktır. Esnaftan hiç anlaşamadığı Cemil bunu Kahraman'ın işini bozmak için fırsat bilir ve Tuncay'la işbirliği yapmaya karar verir. Cemil, esnafı da ikna ederek alışveriş merkezi için destak toplamaya çalışır. Kahraman, Tuncay'a inanmamakta ısrarlıyken, diğer yandan da başı babasından kalan borçlarla büyük derttedir. Borcunu ödemek için tek yol, hamama daha fazla müşteri çekmektir. Eğer yeterli parayı toplayamazsa hamam elinden gidecektir. Parayı bulmak için elinden geleni yapan Kahraman, bu sırada Bahar adında bir tarih öğretmeniyle tesadüf eseri tanışır ve birlikte hamamı kurtarmak için kolları sıvarlar.

Çarşı Pazar izle. 3 milyon dolarlık bütçesiyle, 2015 yılının Komedi, türünde gösterime giren Çarşı Pazar filminin yönetmen koltuğunda Muharrem Gulmez bulunuyor.

Çarşı Pazar full izle

Türkiye yapımı olan Çarşı Pazar filmin oyuncu kadrosunda Erdem Yener ve Ayhan Tas gibi isimler yer almakta.

Çarşı Pazar 1080p izle

1 saat 37 dakikalık süresiyle, izleyiciler karşısına çıkan

Çarşı Pazar filmi

, sitemiz üzerinden verilen oylar(3 oy) sonucunda 10 üzerinden 7.3 puanına layık görüldü. Yerli yapım Çarşı Pazar filmini sitemizden

full hd

1080p izle

yebilir veya indirebilirsiniz.

Çarşı Pazar filmi

olduğu gibi diğer filmleride brrip.org üzerinden full hd izleyin. BRrip.Org iyi seyirler diler..
150
Çarşı Pazar Çarşı Pazar 1080p izle
Benzer Filmler
6.4
Sosis Partisi
Sosis Partisi filmini izle
Bir sosisin kendi varlığı hakkındaki gerçekleri keşfetme hikayesi. Raftan düşen kahraman sosisimiz ve arkadaşlarının rafa geri dönüşlerini anlatan filmin yönetmen koltuğunda Greg Tiernan ve Conrad Vernon oturuyor. Seslendirmeleri Kristen Wiig, James Franco, Salma Hayek, Seth Rogen, Jonah Hill, Michael Cera gibi sinema dünyasının ünlü isimleri üstleniyor.
5.7
Mutlu Yıllar
Mutlu Yıllar filmini izle
Olivia Wilde, Amanda Seyfried, Marisa Tomei, Ed Helms, Alan Arkin, Anthony Mackie gibi ünlü oyuncuların yer aldığı Mutlu Yıllar, 4 kuşaklık Cooper ailesinin yılbaşı öncesinde birlikte yedikleri yemek sırasında beklenmedik olayların olmasını konu alıyor. Charlotte Cooper’in tek bir noel dileği var. Ailesine kusursuz bir Noel hatırası yaşatmak. Ancak dört kuşaklık Cooper ailesinin bir çatı altında toplanması kusursuzdan başka her şeye benziyor çünkü çok fazla kar yağacak, yiyecekler havalanacak ve beklenmedik misafirler onlara katılacak. Ama önce, noel şansı Cooperların eve yolculuğunu etkileyecek. Filmin yönetmen koltuğunda Jessie Nelson, senaryo koltuğunda ise Steven Rogers oturuyor.
6.1
Bekar Yaşam Kılavuzu
Bekar Yaşam Kılavuzu filmini izle
New York şehri Alice, Robin, Lucy, Meg, Tom ve David gibi binlerce yalnız ve kalbi kırık bekâr insan ile dolu. Herkes kendisine doğru eşi ya da aşk dolu bir ilişkiyi arıyor; pek çoğu ise orta karar bir birlikteliğe bile razı! Baştan çıkartıcı mesajlaşmalar ve tek gecelik ilişkilerin ortasında tüm bu bekar insanların, bekarlığı ve yalnızlığı yönetmesini öğrenmeleri gerekiyor! Christian Ditter’ın yönettiği bu komedi filminin senaryosu Abby Kohn, Marc Silverstein,  ve Dana Fox’a; senaryo hikayesi Kohn ve Silverstein’e ait. Filmin yapımcılığını John Rickard ve Dana Fox, yönetici yapımcılığını ise Marcus Viscidi, Richard Brener, Michael Disco, Dave Neustadter, Michele Weiss, Drew Barrymore ve Nancy Juvonen gerçekleştirdi.
6.3
Yüce Sezar
Yüce Sezar filmini izle
Film şirketleri için çalışan Eddie Mannix adındaki bir adamın öyküsünü anlatan film, Mannix ekseninde dönemin Hollywood dünyasına mizahi bir bakış getiriyor. Bir stüdyo organizatörünün karşılaştığı pek çok sorunu çözmek zorunda kaldığı bir gününü anlatan filmin yapımcıları Coen Kardeşler. 4 Oscar ödüllü usta yönetmenler Joel Coen ve Ethan Coen'lerin yazıp yönettiği Yüce Sezar!'ın başrollerinde George Clooney, Josh Brolin, Tilda Swinton, Scarlett Johansson, Channing Tatum, Jonah Hill, Ralph Fiennes, Frances McDormand oynuyor.
Yorum Alanı
Brrip.org ziyaretçisi
Misafir
Diğer fonksiyonlar gibi yorum yapabilmekte sadece üyelere özeldir. Hemen tıklayın, sizde üyemiz olarak çoğu özellikten faydalanın.
Film hakkında 1 yorum yapılmış.
avatar
Figüran
Mert Akyol - Değerlendirme: 7/10 22 Aralık 2016 00:49
Konu biraz klasik olabilir ama komedisi iyiydi bence espiriler filan gayet güzeldi sıkmadan izlettirdi.
Yanıtla
2
Çarşı Pazar filmi, Çarşı Pazar film fragmanı, bilgileri ve oyuncu kadrosu. Çarşı Pazar fragman izle