Doğruyu Söyle

Concussion
Bütçe
$35.000.000
Hasılat
$34.531.832
Puanlar
IMDb/Site
7.1
8.51027
Doğruyu Söyle filmi izle
Konu
Yönetmen Peter Landesman Amerikan futboluna dair bir dram filmiyle karşımıza çıkıyor. Amerikan Futbolu oyuncularının yaşadıkları ciddi sakatlanmaların, kritik seviyedeki kafa yaralanmalarının ve travmalarının, yaşam boyu sakat bırakan beyin sakatlıklarının trajik boyutunu perdeye taşımayı hedefleyen Landesman, bir dergi haberinden yola çıkarak oluşturduğu öyküde, bu türden hasarların tekrarlanmasının, oyuncular ve onların yaşamlarını nasıl etkilediğini vurguluyor. Başrolde Will Smith'i izleyeceğimiz filmde ünlü aktöre Alec Baldwin, David Morse, Luke Wilson gibi önemli isimler eşlik ediyor.

Doğruyu Söyle izle. 35 milyon dolarlık bütçesiyle, 2015 yılının Biyografi, Dram türünde gösterime giren Concussion filminin yönetmen koltuğunda Peter Landesman bulunuyor.

Doğruyu Söyle türkçe dublaj izle

ABD yapımı olan Doğruyu Söyle filmin oyuncu kadrosunda Will Smith ve Alec Baldwin gibi isimler yer almakta.

Doğruyu Söyle 1080p izle

2 saat 3 dakikalık süresiyle, izleyiciler karşısına çıkan

Doğruyu Söyle filmi

, sitemiz üzerinden verilen oylar(2 oy) sonucunda 10 üzerinden 8.5 puanına layık görüldü. Doğruyu Söyle Türkçe Dublaj veya Altyazılı olarak sitemizden

full hd

1080p izle

yebilir veya indirebilirsiniz.

Concussion filmi

olduğu gibi diğer filmleride brrip.org üzerinden full hd izleyin. BRrip.Org iyi seyirler diler..
192
Doğruyu Söyle Doğruyu Söyle 1080p izle
Benzer Filmler
7.1
The Lobster
The Lobster filmini izle
Çok da uzak olmayan bir gelecekten ilginç bir distopya öyküsü anlatıyor bize The Lobster. Yalnız kalmış, ilişkisi olmaya insanların tutuklandığı, alternatif bir gelecekte geçen öyküde, bekar insanlar korkunç bir otele yerleştirildikten 45 gün sonra, kendileriyle eşleşen kişiyle ilişkiye başlamak zorunda kalıyorlar. Eğer ki ilişkilerinde başarıyı yakalayamazlarsa, kendilerinin seçtikleri bir hayvana dönüştürülüyorlar! Dogtooth ile dikkatle üzerine çeken yetenekli Yunan asıllı yönetmen Yorgos Lanthimos'un kamera arkasına geçtiği film, alışılmışın oldukça dışında, ilginç bir distopya öyküsü sunuyor izleyiciye. Başrollerini Colin Farrell, Ben Whishaw, Rachel Weisz ve Lea Seydoux gibisi isimlerin paylaştığı film; distopya meraklılarının ilgisini çekecek gibi görünüyor!
6.4
Suikastçı
Suikastçı filmini izle
Üç yıllık sürgünün ardından evine geri dönen genç kadın ustası tarafından kuzenini ve beşik kertmesini öldürmesi için görevlendirilince kuzeni ve onu yetiştirenlere duyduğu sadakat arasında seçim yapmak zorunda kalır. Genç kadın 13 yıl sonra ailesiyle, anılarıyla ve uzun yıllar bastırdığı duygularıyla yüzleşecektir. Rahibenin kölesine dönüşen Yinniang'ın iki seçeneği vardır: Ya sevdiği adamı feda edecektir ya da erdemli suikastçıların kutsal yolundan sonsuza dek sapacaktır.Maharetli yönetmen Hou Hsiao Hsien'ın kamera arkasına geçtiği ve başrolde güzel yıldız Shu Qi'yi izlediğimiz film, "The Extensive Records Of The Taiping Era" adlı öyküden yola çıkılarak beyazperdeye aktarılıyor.
5.9
Berber Dükkanı 3
Berber Dükkanı 3 filmini izle
Malcolm D. Lee'nin yönetmenliğini üstlendiği filmin başrollerinde Ice Cube, Regina Hall, Anthony Anderson yer alıyor.
Yorum Alanı
Brrip.org ziyaretçisi
Misafir
Diğer fonksiyonlar gibi yorum yapabilmekte sadece üyelere özeldir. Hemen tıklayın, sizde üyemiz olarak çoğu özellikten faydalanın.
Film hakkında 0 yorum yapılmış.
Doğruyu Söyle - Concussion filmi, Doğruyu Söyle film fragmanı, bilgileri ve oyuncu kadrosu. Doğruyu Söyle fragman izle