Eşkıya

Bütçe
₺1.200.000
Filmin Yıldızı
Puanlar
IMDb/Site
8.5
9.01028
Eşkıya filmi izle
Konu
35 yıl önce Cudi dağlarında bir grup eşkiya yakalandı ve hapse atıldı. Yıllar içinde kimi hastalıktan, kimi hesaplaşma sonucu öldü. Biri hariç... 35 yıl sonra Hapisten çıkınca Baran’ ın ilk işi köyüne dönmek olur. Yıllar önce hapse girmesine en yakın arkadaşının sebep olduğunu öğrenir. Bu en yakın arkadaşı onun çocukluk aşkını alarak İstanbul’ a gitmiştir. Baran da onu bulmak üzere İstanbul’un yolunu tutar. Yavuz Turgul'un senaryosunu yazıp yönetmenliğini üstlendiği Türkiye sinemasının unutulmaz filmlerinden Eşkıya'nın başrollerinde Şener Şen, Uğur Yücel, Şermin Hürmeriç ve Yeşim Salkım bulunuyor.

Eşkıya izle. 1 milyon dolarlık bütçesiyle, 1996 yılının Dram, Gerilim türünde gösterime giren Eşkıya filminin yönetmen koltuğunda Yavuz Turgul bulunuyor.

Eşkıya full izle

Türkiye yapımı olan Eşkıya filmin oyuncu kadrosunda Şener Şen ve Uğur Yücel gibi isimler yer almakta.

Eşkıya 1080p izle

2 saat 8 dakikalık süresiyle, izleyiciler karşısına çıkan

Eşkıya filmi

, sitemiz üzerinden verilen oylar(3 oy) sonucunda 10 üzerinden 9.0 puanına layık görüldü. Yerli yapım Eşkıya filmini sitemizden

full hd

1080p izle

yebilir veya indirebilirsiniz.

Eşkıya filmi

olduğu gibi diğer filmleride brrip.org üzerinden full hd izleyin. BRrip.Org iyi seyirler diler..
124
Eşkıya Eşkıya 1080p izle
Benzer Filmler
7.5
X-Men 2
X-Men 2 filmini izle
Styker isimli kötü niyetli bir varlık şehrin ve insanlığın düzenine çomak sokmak üzere güç toplamaktadır. Büyük bir kaosu beraberinde getirmeyi amaçlayan William Styker, müthiş bir şehilde organize olmaktadır. Alışılmışın dışındaki süper güçleriyle çevresine korku yaymaya başlayan Styker'ın karşısına dikilebilecek tek ekip ise Profesör Charles Xavier'in üstün mutantlardan oluşan ekibidir. Magneto ise onlara yardım etmeye hazır bir biçimde beklemektedir. Mutantlar arasında ayrı bi öneme sahip olan Wolverine ise, kendi geçmişini aramak üzere bir yolculuğa çıkmanın eşiğindedir.
7.4
Gençlik
Gençlik filmini izle
Fred ve Mick iki eski arkadaştır. Ömürlerinde pek çok kez yaptıkları gibi Alplerin kalbinde yer alan bir kaplıca/dinlenme otelinde biraraya gelmişlerdir. Fred artık emekli olmuş bir besteci, Mick ise halihazırda son filmini projelendirmeye çalışan bir yönetmendir. İkili, toplumun karmaşasından uzaklaşmak için adeta "sığındıkları" bu konforlu otelde hem kendi çocukları hem de yeni jenerasyonun eğilimlerine dair bakış açılarını tazelerler. Özellikle Mick, bu otelde tanıdığı yeni insanları, yeni filminin öyküsüne taşımayı hedeflemektedir. Mick üretirken, birileri de Fred'in yeniden müzik kariyerine dönüş yapmasını beklemektedir. Muhteşem Güzellikile rüştünü çoktan ispatlayan Paolo Sorrentino'nun yazıp yönettiği filmin başrollerinde Michael Caine, Harvey Keitel, Rachel Weisz yer alırken onlara Paul Dano Jane Fonda, Alex MacQueen, Paloma Faith ve Ed Stoppard isimleri eşlik ediyor.
4.3
Frekans
Frekans filmini izle
Clayton Riddell kariyerinin zirvesini yaşayan çok ünlü bir yazardır. Ailesinin kendisine eşlik edemeyecek olması nedeniyle canı bir hayli sıkkın olsa da son romanının sunumunu yapmak için Boston'a gitmesi gerekir. Sunum günü gelir, ancak o esnada çevresinde garip olaylar yaşanmaya başlar... Cep telefonlarından yayılmaya başlayan bir sinyal insanları kana susamış varlıklara dönüştürmektedir. Bu yeni zombi güzellemesinden sağ çıkmaya çalışan küçük bir grup hayatta kalmak için her şeyi göze almak zorundadır. Stephen King'in 2006 basımı aynı adlı romanından uyarlanan filmin yönetmeni Tod Williams. Başlıca rollerinde ise Samuel L. Jackson, John Cusack ve Isabelle Fuhrman bulunuyor.
Yorum Alanı
Brrip.org ziyaretçisi
Misafir
Diğer fonksiyonlar gibi yorum yapabilmekte sadece üyelere özeldir. Hemen tıklayın, sizde üyemiz olarak çoğu özellikten faydalanın.
Film hakkında 3 yorum yapılmış.
avatar
Seyirci
ismail özbay04 Ocak 2017 19:46
türk sinemasının en iyi filmlerinden biri eşkiya şener şen süper
Yanıtla
1
avatar
Figüran
Yasin Aslan - Değerlendirme: 10/10 22 Aralık 2016 08:59
Gözleri dolmadan izleyebilen var mı :)
Yanıtla
1
avatar
Figüran
Mert Akyol - Değerlendirme: 9/10 21 Aralık 2016 18:38
Bizim başyapıtımız da bu filmidir.
Yanıtla
0
Eşkıya filmi, Eşkıya film fragmanı, bilgileri ve oyuncu kadrosu. Eşkıya fragman izle