Ücretsiz Kayıt Giriş yapın
thor-the-dark-world

Gran Torino

LoadingFavorilerime Ekle

VK : Tek Part Fragman
639

Gran Torino 720p Türkçe Dublaj Tek Parça Full HD izle

Filmin Konusu : Walt otomobıl emekli işcisidir. Evde gunlerini yaptığı tamiratlarla ve bikaç kişilik ziyaretlerle sıradan bir yaşam sürmektedir.Walt hayata kırgın olan bir kore gazisidir ölen karısının son isteği ise kilisede gunah çıkartmasıdır.ama İtiraf edecek hiçbirşei olmayan Walt ın tek konuşup guvendiği sırdaşı ise köpeği Daisy dir.zaman once komsusu akrabası olarak adlandırığı kişilerin yerinde şimdi Hmong göçmenlerinin olması onu gördüğü herşeye kızgın bakmasını sağlar.

Filmin Konusu: Walt otomobıl emekli işcisidir. Evde gunlerini yaptığı tamiratlarla ve bikaç kişilik ziyaretlerle sıradan bir yaşam sürmektedir.Walt hayata kırgın olan bir kore gazisidir ölen karısının son isteği ise kilisede gunah çıkartmasıdır.ama İtiraf edecek hiçbirşei olmayan Walt ın tek konuşup guvendiği sırdaşı ise köpeği Daisy dir.zaman once komsusu akrabası olarak adlandırığı kişilerin yerinde şimdi Hmong göçmenlerinin olması onu gördüğü herşeye kızgın bakmasını sağlar.

Film Hakkındaki Yorumlar

  1. bekir özyürek

    6 ay önce

    Çok GüzeL Bir Flim Herkese Tavsiye Ederim… :)

  2. gökçe

    4 ay önce

    GranTorino’yu üç hafta önce izlemiştm, Gran Torino aptal Tao’ya kalacak. Vallahi Torino’da gözüm yok keşke moruğun Zippo’su bana kalsaydı.)=

Yorum Yazın