Haydutlar ve Melekler

Outlaws and Angels
Yıl
Ülke
Süre
Yönetmen
Filmin Yıldızı
Puanlar
IMDb/Site
5.4
4.01027
Haydutlar ve Melekler filmi izle
Konu
Haydutlar ve Melekler izle. 2016 yılının Dram, Gerilim türünde gösterime giren Outlaws and Angels filminin yönetmen koltuğunda JT Mollner bulunuyor.

Haydutlar ve Melekler türkçe dublaj izle

ABD yapımı olan Haydutlar ve Melekler filmin oyuncu kadrosunda Chad Michael Murray ve Teri Polo gibi isimler yer almakta.

Haydutlar ve Melekler 1080p izle

2 saat dakikalık süresiyle, izleyiciler karşısına çıkan

Haydutlar ve Melekler filmi

, sitemiz üzerinden verilen oylar(2 oy) sonucunda 10 üzerinden 4.0 puanına layık görüldü. Haydutlar ve Melekler Türkçe Dublaj veya Altyazılı olarak sitemizden

full hd

1080p izle

yebilir veya indirebilirsiniz.

Outlaws and Angels filmi

olduğu gibi diğer filmleride brrip.org üzerinden full hd izleyin. BRrip.Org iyi seyirler diler..
268
Haydutlar ve Melekler Haydutlar ve Melekler 1080p izle 2016-12-26
Benzer Filmler
7.6
İftarlık Gazoz
İftarlık Gazoz filmini izle
1970’ler Türkiye’sinin barış ve huzur dolu Ege kasabalarından birinde ailesi ile beraber yaşayan Adem, zeki ve çalışkan bir öğrencidir. 5.sınıfı yeni bitiren Adem, yaz tatilini boş geçirmek istemez ve ailesine Gazozcu Cibar Kemal Usta ile çalışmak istediğini söyler. Zor da olsa ailesinden izni koparan Adem gazozcu çırağı olarak çalışmaya başlar. Ramazan ayının başıdır ve Adem camide imamın oruç ile anlattıklarını üzerine alınır, üstelik Berna da oruç tutacaktır. Küçük olduğu için oruç tutmasına izin vermeyen ailesinden gizli oruç tutmaya başlar fakat Ege’nin yaz sıcağında, bir yandan da gazoz satarken oruç tutmak hiç de kolay değildir. Hele de bozmanın kefareti 61 gün iken ve Berna’nın aslında direk orucu tuttuğunu öğrenmişken! Susuzluk ve açlık onu çok yormuştur, seraplar görmeye başlar. Adem’in yaşadığı bu zorluklar, onu bir maceranın içine sürükler. Bitmek bilmeyen bu uzun gün, Gazozcu Ustası Cibar Kemal ve Adem için nasıl tamamlanacaktır? Filmin yönetmeliğini ve senaristliğini Yüksel Aksu üstleniyor.
5.8
Jane Got A Gun
Jane Got A Gun filmini izle
Jane Hammond, 8 kurşun yemiş olan ve ölümle pençeleşen kanun kaçağı kocası Bill'i kurtarmak amacıyla, 10 yıldan fazladır görüşmediği eski sevgilisi Dan Frost'tan yardım ister. Zira peşinde azılı bir mafya vardır ve yarım kalan işlerini bitirmek için Bill'in izini saklandığı çiftlik evine kadar sürerler. Dan, Jane'e yardım edecektir ama hiçbir şey karşılıksız değildir... Filmin oyuncu kadrosunda Natalie Portman'ı Jane rolünde seyderken, güzel oyuncuya Ewan McGregor ve Joel Edgerton eşlik ediyor.
6.4
Tarzan Efsanesi
Tarzan Efsanesi filmini izle
Ormanların Tarzan'ı olarak nam salan adam artık Greystoke Lordu John Clayton adıyla ve sevdiği kadınla medeniyette yaşamaya başlamıştır. Üstelik meclisin ticari ataşesi olarak görev almak için Kongo’ya davet edilmiştir. Fakat arkasında alçakça planlar işlemektedir. Belçika Kralı’nın elçisi Leon Rom’un Clayton'u  biri intikam oyununda piyon olarak kullanacaktır. Fakat kiminle ve ne ile dans ettiklerinden habersizdirler... David Yates'in yönetmen koltuğuna oturduğu filmin senaryosu ise Adam Cozad ve Craig Brewer’a ait. Edgar Ormanlarda büyüyen Tarzan'ın yeni macerası, Edgar Rice Burroughs'un zamansız masalından serbest bir uyarlama. Filmin başrollerini ise Alexander Skarsgård ve Margot Robbie üstleniyor...
Yorum Alanı
Brrip.org ziyaretçisi
Misafir
Diğer fonksiyonlar gibi yorum yapabilmekte sadece üyelere özeldir. Hemen tıklayın, sizde üyemiz olarak çoğu özellikten faydalanın.
Film hakkında 0 yorum yapılmış.
Haydutlar ve Melekler - Outlaws and Angels filmi, Haydutlar ve Melekler film fragmanı, bilgileri ve oyuncu kadrosu. Haydutlar ve Melekler fragman izle