Ücretsiz Kayıt Giriş yapın
thor-the-dark-world

Herkes Ölecek – No One Lives

LoadingFavorilerime Ekle

Fragman VK : Tek Part
181

Konu: Vahşi bir katil, tatil yapan bir grup öğrenciyi gözüne kestirir. Gençlerden sadece biri, katilin elinden sağ kurtulmayı başarmıştır. Emma hayatta kalmayı ve saklanmayı bir şekilde başarır. Tam her şeyin bittiğini sandığı anda ise hırsız bir otoyol çetesi tarafından kaçırılır. Parası için kaçırıldığını sanan Emma´nın hayatı aslında tekrar tehlike altındadır. Katilin geride kimseyi bırakmaya niyeti yoktur…

Filmin yönetmenliğini The Midnight Meat Train, Azumi gibi yapımlarıyla tanıdığımız Japon sinemacı Ryûhei Kitamura üstlenirken, filmin başrollerinde İngiliz aktör Luke Evans, genç yıldız Adelaide Clemens ve Derek Magyar yer alıyor. Filme yurt dışından gelen bazı yorumlar ise olumlu.

Film Hakkındaki Yorumlar

 1. anıl

  10 ay önce

  fena değildi..aman aman kaliteli bir film değil , ama kötü de değil seyretmediyseniz es geçmeyin 10/6 …ölümsüzler filminden hatırladığımız luke evans başrolde..film için teşekkürler.

 2. Can Şahin

  4 ay önce

  Cem Yılmaz : Karbon fiber misin eşek oğlu eşek herkes ölecek. aljasfhjkashfjkasf :D

 3. MERYEM

  4 ay önce

  paul walker öldü. birgün elbet herkes ölecek. sevdiklerimiz, annemiz, babamız, kardeşimiz, ablamız, hayran olduklarımız biz bile..

Yorum Yazın