Ücretsiz Kayıt Giriş yapın
thor-the-dark-world

Hızlı ve Öfkeli 1-2-3-4-5 - Fast and Furious 1-2-3-4-5

LoadingFavorilerime Ekle

Film-1 Film-2 Film-3 Film-4 Film-5
915

Hızlı Ve Öfkeli (2001)

Tür: Aksiyon, Gerilim, Suç,

Yapım: 2001 – ABD

IMDB Puanı: 6.5

Yönetmen: Rob Cohen

Oyuncular: Paul Walker, Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Jordana Brewster, Rick Yune

Konusu: Hızlı gençlerin filmde kendilerini aştığı sahneleri göreceksiniz. Hızlı ve öfkeli film serisinin ilk versiyonu olduğu için en güzellerinden birisi bu film. Kesinlikle HD 720p olarak izleyin. Gecenin karanlığında Los Angeles’ın arka sokaklarında, çeteler büyük paralar ortaya koyarak araba yarışları yaparak, tehlikeli oyunlara atılmaktadırlar. Bu oyunların hayatlarına olumsuz yönde getirisi olduğu gibi şan, şöhret ve para gibi getirileri de olmaktadır. Dominic bu yolla iyi ün yapmış, hayatını neredeyse buna adamış, hurda bir otomobili aldıktan sonra sağına soluna eklediği parçalarla yerde giden uçak kıvamına getirebilen bir adamdır. Bir gün Brian adında yeni yetme bir genç gelir ve büyük bir cesaretle yarışa katılmak ister. Tavırları Dominic’in hoşuna gider, arkadaşlar olurlar. Brian, Dominic’in kız kardeşi Mia tarafından da hoşlanılmaktadır, fakat kimse onun gizli bir polis olduğunu bilmemektedir.

————————————————–

Daha Hızlı Daha Öfkeli (2003)

Tür: Aksiyon, Gerilim, Suç

Yapım: 2003 – ABD

IMDB Puanı: 5.6

Yönetmen: John Singleton

Oyuncular: Paul Walker, Paul Walker, Eva Mendes, Cole Hauser, Ludacris

Konusu: Filmde hızlı arabalar ve suç bir arada işlenmiş ve kızlarıda unutmayalım. Eski polis Brian O’Conner (Paul Walker), eski arkadaşı Roman Pearce (Tyrese Gibson) ile birlikte, Carter Verone (Cole Hauser) isminde bir adam için kara para taşıma işine girer. Daha Hızlı Daha Öfkeli – 2 Fast 2 Furious 720p Türkçe izle Suç herzaman içlerinde olsada, hız konusunda daha iyiler. Gerçekte ise gizli ajan Monica Clemente (Eva Mendes) ile birlikte Verone’u yakalamak için çalışmaktadır.

————————————————–

Hızlı ve Öfkeli 3 Tokyo Yarışı (2006)

Tür: Aksiyon, Gerilim, Suç

Yapım: 2006 – ABD, Japonya

IMDB Puanı: 5.9

Yönetmen: Justin Lin

Oyuncular: Lucas Black, Damien Marzette, Trula M. Marcus, Zachery Ty Bryan, Brandon Brendel

Konusu: Bu film serisi gerçekten heyecan dolu anlar yaşatıyor. Adrenalin yüklü “The Fast and the Furious” “Hızlı ve Öfkeli” serisinin üçüncü bölümü “The Fast and the Furious: Tokyo Drift” te en yeni ve en hızlı arabalar, dünyanın en tehlikeli yarış pistinde kafa kafaya yarışa tutuşuyorlar. Arabalarla yarışırken çok zor hareketleri kolayca yapıyorlar. Bu filmi izlerken yerinizde duramayacaksız. Filmede, mutsuz bir ev ortamında ve yapaylığın hüküm sürdüğü çevrede kendisini yabancı gibi hissederek yaşayan genç Sean Boswell (Lucas Black) için sokak yarışlarına katılmak, yaşadığı hayatın mutsuzluklarından bir nebze olsun kaçış gibidir. Ancak sokak yarışlarına duyduğu büyük ilgi onu yerel yetkililerin gözünde sevimsiz bir genç yapmıştır. Katıldığı yarışlarda kazalar birbirini izleyince oğlunun hapse gireceğinden endişe eden annesi onu Japonya’nın başkenti Tokyo’da yaşayan sert mizaçlı asker babasının yanına göndermek zorunda kalır. Artık Tokyo’da yaşamaya başlayan Sean, hiç bilmediği yabancı geleneklerin içinde bu kez resmen “yabancı” olmuştur.

————————————————–

Hızlı ve Öfkeli 4 (2009)

Tür: Aksiyon, Dram, Suç

Yapım: 2009 – ABD

IMDB Puanı: 6.6

Yönetmen: Justin Lin

Oyuncular: Vin Diesel, Paul Walker, Jordana Brewster, Michelle Rodriguez, John Ortiz

Konusu: Dünyanın en hızlı sürücüleriyle karşı karşıyasınız. Artık yollarda modifiye edilmiş arabalarla yarışacaklar. Los Angeles sokaklarında yeni bir suç dalgası başlayınca kaçak yaşayan eski dolandırıcı Dom Toretto (Vin Diesel) ile ajan Brian O’Conner (Paul Walker) arasındaki eski husumet yeniden alevlenir. Ancak ortak düşmanlarıyla mücadele etmek zorunda kalınca ikisi arasında belli belirsiz de olsa yeni bir güven ortamı oluşmaya başlar. Ortak düşmanı safdışı etmenin başka yolu olmadığı için birbirlerine güvenmek zorundadırlar. Omuz omuza mücadeleye girişen iki erkek intikam almanın en iyi çaresini bulmuştur: Direksiyon başındayken mümkün olan en yüksek limitleri zorlamak.

————————————————–

Hızlı ve Öfkeli 5 (2011)

Tür: Aksiyon, Gerilim, Macera, Polisiye

Yapım: 2011 – ABD, Brezilya, Fransa

IMDB Puanı: 7.3

Yönetmen: Justin Lin

Oyuncular: Vin Diesel, Paul Walker, Dwayne Johnson, Jordana Brewster, Tyrese Gibson, Sung Kang, Gal Gadot, Ludacris, Elsa Pataky, Don Omar, Matt Schulze, Tego Calderon, Joaquim de Almeida, Fernando Chien

Konusu: Hızlı ve Öfkeli 5’te Vin Diesel ve Paul Walker, hız üstüne kurulu, patlamaya hazır serinin tüm filmlerinden tekrar bir araya gelen yıldızlar kadrosunda başı çekiyor. Bu macerada eski polis Brian O’Conner (Paul Walker), kanunların karşı tarafındaki eski suçlu Dom Toretto (Vin Diesel) ile ortaklık yapıyor. Dwayne Johnson, en son büyük yarış için geri dönen sevilen isimler, Jordana Brewster, Chris “Ludacris” Bridges, Tyrese Gibson, Sung Kang, Gal Gadot, Matt Schulze, Tego Calderon ve Don Omar’a katılıyor.Brian ve Mia Toretto (Brewster), Dom’u özgürlüğüne kavuşturduktan sonra, yetkilileri atlatmak için sınırları geçtiler. Şimdi Rio de Janeiro’nun bir köşesinde ortaya çıkıyorlar. Özgürlüklerini kazanmak için son bir işe asılmak zorundalar. Alışılmadık müttefikler, en iyi yarışçılardan oluşan seçkin ekiplerini bir araya getirirken, bunları ölmesini isteyen ahlaksız iş adamından kurtulmanın tek yolunun, onunla karşılaşmak olduğunu biliyorlar. Ama onların peşine düşen sadece bu iş adamı değil.İnatçı federal ajan Luke Hobbs (Johnson) asla hedefini kaçırmıyor. Dom ve Brian’ın izini sürmekle görevlendirilince, onları yakalamak niçin ekibiyle birlikte kapsamlı bir hd film izle operasyon başlatıyor. Şimdi Hobbs, başka biri elini çabuk tutup onları yakalamadan önce, avını köşeye sıkıştırmak için içgüdülerine güvenmek zorunda.

Film Hakkındaki Yorumlar

 1. Yasin

  1 sene önce

  Türünün en iyisi :)

 2. hüseyin

  6 ay önce

  Video silinmiş

  • Yasin (Admin)

   6 ay önce

   Hızlı & Öfkeli 5 ‘in videosu yenilenmiştir. Uyarınız için teşekkürler. İyi seyirler …

 3. hüseyin

  6 ay önce

  5.si silinmiş

 4. hüseyin

  6 ay önce

  Video eklenmiş sayfayı yenileyince gözüktü teşekkürler

 5. yakup

  5 ay önce

  çok güzel

 6. Serhat Konyar

  4 ay önce

  Hızlı ve Öfkeli ekibinin Paul Walker için hazırladığı video izlerken tüylerim diken diken oldu resmen

 7. Gamze Keles

  3 ay önce

  hızlı yaşa ve çabuk öl.

Yorum Yazın