Ücretsiz Kayıt Giriş yapın
thor-the-dark-world

Hummingbird 720p Türkçe Dublaj Tek Parça Full HD İzle

LoadingFavorilerime Ekle

Konu: Joey Jones (Jason Statham), Afganistan´da kendi biriminin bir top atışıyla paramparça olmasına tanık olduğundan beri Londra sokaklarında yaşamaktadır. Bir yandan geçmişini unutmaya, bir yandan da yeni problemlerden uzak durmaya çalışmaktadır.

Acımasız bir çeteden kaçarken Convent Garden´da zengin bir adamın dairesine girer ve üst sınıf kimliğine bürünür. Joey arkadaşı ve sponsoru Rahibe Cristina ile günah çıkarmaya giderken, hamile kız arkadaşı bir nehirde ölü bulunur. Bu olay üzerine Joey bu cinayetin sorumlusunu bulmak için Çin mafyasındaki bağlantılarını kullanmak zorunda kalır. Joey adaleti sağlayana kadar durmayacaktır.

Ünlü senarist Steven Knight´ın yönettiği Hummingbird, korkunç bir geçmişe sahip yaralı bir adamın, -bu kendi kurallarını yıkmak anlamına da gelse- doğru olanı yapmak için mücadele etmesini konu alıyor…

Film Hakkındaki Yorumlar

 1. TrDublaj

  10 ay önce

  neden tr dubla yazıysun alt yazı yaz millet gelsin izlsen diıe mi yapyusun kaygın ne ? izlemyicem şimdi burdan ve bidha girmyecem bu siteye ve boyle yazdıgın ıcın bnım gıbı gelimycek bir çok kişide olacak.

  • Yasin

   10 ay önce

   Konu başlığı daha fragman iken atılıyor ve pek yakında kategorisine ekleniyor. Türkçe Dublajı çıktığı vakit mevcut konuya ekleniyor. Bu şekilde yapmamızın sebebi google’da yer edinebilmek. Sizde takdir edersiniz ki google da yer edinemeyen sitelere zaten ziyaretçi gelmiyor. Zaten sitemizin içerisinde afiş sistemi var. Tr Dublaj, Tr altyazı, Yerli film vb… (http://film.tv.tr/category/pek-yakinda/) Sitemizin devamlı kullanıcıları hangi filmin altyazılı hangi filmin türkçe dublaj olduğunu filmin afişinden anlayabiliyorlar. Bizim içinse önemli olanlar günü birlik olmayanlardır.

 2. Behzat Ç

  5 ay önce

  Hummingbird – Redemption Türkçe hd izle 720p: Hummingbird – Redemption Türkçe hd izle 720p kalitesinde ki yapı…

 3. Karamürsel Haber

  4 ay önce

  Filmi İzle: Redemption, Hummingbird izle | 1080p — 720p Türkçe Dublaj HD

Yorum Yazın