Kaçak Prenses

A Royal Night Out
Yıl
Süre
Hasılat
$197.973
Puanlar
IMDb/Site
6.5
7.51027
Kaçak Prenses filmi izle
Konu
8 Mayıs 1945 tarihi, Zafer Günü olara kutlanmaktadıt. II. Dünya Savaşı’nın resmen sona erdiği gübüb ertesinde yapılan bu büyük kutlama sayesinde, altı yıllık çetin bir mücadele sonlanmış ve artık insanlarım geleceğe umutla bakmayı istedikleri bir dönem başlamıştır. Zafer Günü Kutlamaları ile birlikte, geçmişteki tüm tatsızlıklar geçmişte kalacaktır.Elbette bütün bu süreçten etkilenen iki isim daha vardır; Prenses Elizabeth ve Prenses Margaret.. Kekemeliğiyle nam salmış olan Kral George ve Kraliçe Elizabeth, kutlamaların başkayacağı gece, kızlarını yanlarında görmek isterler. Fakat bu gece Prenses Elizabeth için, sokaktaki insanların arasına karışabilmek için de son şanstır. Tahtın varisi olan Elizabeth ve Margaret ebeveynlerini ikna ederek kutlamalara katılırlar. Fakat bu oldukça eğlenceli bir maceranın ve her ikisinin de o zamana kadar yaşamamış olduğu duyguların yaşanacağı ilginç bir geceye kapı açacaktır.

Kaçak Prenses izle. 2015 yılının Dram, Komedi türünde gösterime giren A Royal Night Out filminin yönetmen koltuğunda Julian Jarrold bulunuyor.

Kaçak Prenses türkçe dublaj izle

İngiltere yapımı olan Kaçak Prenses filmin oyuncu kadrosunda Sarah Gadon ve Bel Powley gibi isimler yer almakta.

Kaçak Prenses 1080p izle

1 saat 37 dakikalık süresiyle, izleyiciler karşısına çıkan

Kaçak Prenses filmi

, sitemiz üzerinden verilen oylar(2 oy) sonucunda 10 üzerinden 7.5 puanına layık görüldü. Kaçak Prenses Türkçe Dublaj veya Altyazılı olarak sitemizden

full hd

1080p izle

yebilir veya indirebilirsiniz.

A Royal Night Out filmi

olduğu gibi diğer filmleride brrip.org üzerinden full hd izleyin. BRrip.Org iyi seyirler diler..
206
Kaçak Prenses Kaçak Prenses 1080p izle
Benzer Filmler
8.1
Deadpool
Deadpool filmini izle
Eski bir özel kuvvetler görevlisi olan Wade Wilson ordudan ayrıldıktan sonra kendi çöplüğünde, kendi kurallarına göre takılan, kötünün iyisi bir adamdır. Hayatına yeni giren Vanessa ile harika bir uyumu varken bir şeylerin tam da yolunda gittiğni düşünürken, kanser olduğu gerçeğiyle yüz yüze kalır. Sevdiği kadını bu acılı süreci izlemekten kurtarmak için onu terk eden Wade, kendisine tedavi umudu sunan bir bilimsel projeye katılır. Fakat bu proje sadece bir 'yan etki' olarak kansere tedavi olacaktır. Asıl amaç birtakım DNA'ları tetiklemektir. Akla gelmeyecek acılara göğüs geren Wade, her şey sona erdiğinde üstün yetenkelere sahip olur. Fakat tüm bu özellikleriyle tek bir amacı vardır, Ajax "Francis"ten intikam almak! Hayatından kimi kesitleri de bizlerle paylaşan kahramanın intikam öyküsünde Profesör X'in ekibinden erdemli Colossus ve ergenlik çağındaki Negasonic Teenage Warhead de ona eşlik ediyor.  Anti-kahraman Deadpool karakteri kendi filminde, X Men Origins: Wolverine'de karşımıza çıkan Deadpool'dan daha farklı bir yapıya sahip. Marvel Stüdyoları'nın hayata geçirdiği projede yönetmenliği Tim Miller üstlenirken, senaryo Rhett Reese ve Paul Wernick ikilisine ait. Filmde Wade Wilson / Deadpool karakterini canlandıran isimse Ryan Reynolds. Kadroda kendisine Morena Baccarin, Gina Carano, Ed Skrein, Brianna Hildebrand ve T.J. Miller da bulunuyor.
7.1
Bak Kim Döndü
Bak Kim Döndü filmini izle
Hitler günümüz Almanyası’nda uyansa ne olurdu?
Yorum Alanı
Brrip.org ziyaretçisi
Misafir
Diğer fonksiyonlar gibi yorum yapabilmekte sadece üyelere özeldir. Hemen tıklayın, sizde üyemiz olarak çoğu özellikten faydalanın.
Film hakkında 1 yorum yapılmış.
avatar
Figüran
Yasin Aslan - Değerlendirme: 8/10 20 Aralık 2016 17:52
Orjinal dilinde izleyin dublajı beğenmedim. Film guzel.
Yanıtla
0
Kaçak Prenses - A Royal Night Out filmi, Kaçak Prenses film fragmanı, bilgileri ve oyuncu kadrosu. Kaçak Prenses fragman izle