Kanlı Takip

In the Blood
Bütçe
$10.000.000
Filmin Yıldızı
Puanlar
IMDb/Site
5.8
7.01028
Kanlı Takip filmi izle
Konu
Karayipler'e yaptıkları bir gezi yapan bir çiftin hayatları beklenmedik bir şekilde kabusa dönüşür. Talihsiz kadın, kocasının bir anda ortadan kaybolmasıyla dehşete kapılır. Kocası kimliğini bilmediği kişiler tarafından kaçırılmış ve kaçıranlar yüklü bir miktarda para ödemedikleri takdirde kocasını bırakmayacaklarını söylemişlerdir. Bunlara kendisinin sebep olduğunu düşünen kadın ağır bir suçluluk duygusuna kapılır...

Kanlı Takip izle. 10 milyon dolarlık bütçesiyle, 2014 yılının Aksiyon, Gerilim türünde gösterime giren In the Blood filminin yönetmen koltuğunda John Stockwell bulunuyor.

Kanlı Takip türkçe dublaj izle

İngiltere yapımı olan Kanlı Takip filmin oyuncu kadrosunda Gina Carano ve Cam Gigandet gibi isimler yer almakta.

Kanlı Takip 1080p izle

1 saat 48 dakikalık süresiyle, izleyiciler karşısına çıkan

Kanlı Takip filmi

, sitemiz üzerinden verilen oylar(3 oy) sonucunda 10 üzerinden 7.0 puanına layık görüldü. Kanlı Takip Türkçe Dublaj veya Altyazılı olarak sitemizden

full hd

1080p izle

yebilir veya indirebilirsiniz.

In the Blood filmi

olduğu gibi diğer filmleride brrip.org üzerinden full hd izleyin. BRrip.Org iyi seyirler diler..
241
Kanlı Takip Kanlı Takip 1080p izle 2016-12-24
Benzer Filmler
6.9
İlk Yenilmez: Kaptan Amerika
İlk Yenilmez: Kaptan Amerika filmini izle
Marvel Comics tarafından yaratılan çizgi roman karakteri Kaptan Amerika, yani Steve Rogers, bu filmde Kaptan Amerika olarak bilinen süper askere dönüşeceği deneysel bir programa katılmaya gönüllü olduğu zamanlardaki Marvel Evreni’nin ilk günlerine dönüyor. Kaptan Amerika , kötü Red Skull’ın liderliğindeki HYDRA organizasyonuyla savaşmak için Bucky Barnes ve Peggy Carter’la güçlerini birleştiriyor.İlk Yenilmez: Kaptan Amerika, ilk kez 1997 yılında bir konsept olarak Artisan Entertainment tarafında hayata geçirilmek üzere tasarlandı. Fakat proje 2003 yılına kadar bir gelişme gösteremedi. Bu tarihten sonra proje Paramount Pictures'e geçti. Ana karakterler 2010'da belirlendi ve filmin çekimleri 2010 Haziran'ında başladı. Çekimler Londra, Manchester ve Liverpool'da gerçekleşti, post prodüksiyon aşamasında 3D'ye dönüştürüldü.Filmin premiyeri 19 Temmuz 2001'de Hollywood'da yapıldı ve dünyada ilk kez 22 Temmuz 2011'de vizyona girdi.
6.3
Derinin Altında
Derinin Altında filmini izle
İnsan formunda Dünya'ya gönderilmiş bir uzaylı olan Isserley, İskoçya'da yol kenarında otostop çeken insanları toplayıp yemeye hazır hale getiriyor...
6.4
ARQ
ARQ filmini izle
Bir laboratuvar, insanlığı kurtaracak yeni bir tür enerji kaynağı üzerinde çalışmaktadır. Renton ve Hannah çifti uyandıklarında kendilerini bu laboratuvarda bulur. İçeriye bir anda dalan maskeli görevliler kafalarını iyice karıştırır çünkü olanları hatırlamamaktadırlar. Ama Renton, her uyandığında aynı olayların tekrar ettiğini keşfeder ve bu laboratuvarın amacını, buraya nasıl geldiklerini bulmaya çalışır.
6.8
Zor Saatler
Zor Saatler filmini izle
Zor Saatler, sahil güvenlik tarihinde en büyük gemi kurtarma operasyonunu konu alan heyecan ve macera dolu gerçek bir hikâyeden uyarlama. 18 Şubat 1952’de İngiltere’nin doğu kıyılarını yerle bir eden, yoluna çıkan bütün gemileri parçalayan fırtına, Boston’a bağlı SS Pendleton T-2 petrol tankerini ikiye ayırır. 30 kişilik mürettebatı bulunan gemi hızla sulara gömülmeye başlar. Korku ve panik halindeki ekibi geminin mürettebat yetkisi olan mühendis Ray Sybert kontrol altına almaya karar verir. Ülkenin Doğu kıyısına vuran şiddetli fırtınaya mürettebatı ile karşı durur. Bu sırada bu büyük yıkımın haberi Chatham, Massachusetts’ta bulunan Amerikan Sahil Güvenlik ofisine ulaşır. Sahil Güvenlik yetkilisi Daniel Cluff, batmakta olan gemiyi kurtarmaları için bir ekibi görevlendirir. Zorlu koşullara rağmen kaptan Bernie Webber ve komutasındaki 4 sahil yetkilisi yetersiz donanımı olan tahtadan yapılmış bir cankurtaran botuyla fırtınanın etkisiyle oluşan dev dalgalar rağmen yola çıkarlar. Bu sıradan bir hayat kurtarma operasyonu değildir, onları hayatlarının en büyük sınavı beklemektedir. Craig Gillespie’nin yönetimindeki filmde Chris Pine, Akademi Ödüllü ve Altın Küre adayı Casey Affleck, Ben Foster, Holliday Grainger, John Ortiz ve Eric Bana gibi isimler rol alıyor.
Yorum Alanı
Brrip.org ziyaretçisi
Misafir
Diğer fonksiyonlar gibi yorum yapabilmekte sadece üyelere özeldir. Hemen tıklayın, sizde üyemiz olarak çoğu özellikten faydalanın.
Film hakkında 1 yorum yapılmış.
avatar
Figüran
Mert Akyol - Değerlendirme: 6/10 25 Aralık 2016 01:49
Hükümet gibi kadın dedikleri böyle bişey olsa gerek :) Gina Carano iyiydi ama filmin biraz eksiklikleri vardı. Hatta arada sıkar gibi de oldu. İzlenecekler listenizin sonuna geldiyseniz tercihiniz bu film olabilir.
Yanıtla
1
Kanlı Takip - In the Blood filmi, Kanlı Takip film fragmanı, bilgileri ve oyuncu kadrosu. Kanlı Takip fragman izle