Ücretsiz Kayıt Giriş yapın
thor-the-dark-world

Kardeş Payı 1. Bölüm

LoadingFavorilerime Ekle

Tek Parça (Sansürsüz) Tek Parça (Sansürlü) Fragman
1545
 • Bölümün Tarihi: 13 şubat 2014
 • Video Kalitesi: 360p, 480p, 720p
 • Kardeş Payı 1. Bölüm Tek Parça 720p Full HD izle

  Ahmet Kural (Metin) ve Murat Cemcir’i (Ali) tesisatçı olarak izleyeceğiz. Ancak onlar sıradan tesisatçı değiller, mucitler ve dünyayı kurtaracaklarına inanıyorlar. Tabii ki buluş merakları da başlarına türlü işler açacak.

  Onlar sıradan tesisatçı değiller…

  Dizide Ahmet Kural (Metin) ve Murat Cemcir(Ali) su tesisatçısı, Seda Bakan ise evin geçimini sağlayan akıllı küçük kardeş (Feyyza) karakterine can veriyor.

  Semt duygusunun yoğun olarak hissedileceği dizide mucit kardeşler Metin ve Ali’nin dünyaya sulh ve mutluluk getirecek bir buluşa imzalamalarıyla hayatları değişecek.

  Senaryosunu Selçuk Aydemir, Çağlar Yurt, Onay Durgun,
  Murat & Emrah Kaman Kardeşler’in kaleme aldığı dizinin konusu ise şöyle;

  Metin, Ali, Feyyza orta halli bir semtte büyümüş aynı hanede aileleri ile yaşamak zorunda olan üç kardeştir. Koyu Beşiktaşlı emekli mühendis Tahsin, efsane üçlüyü hayatının sonuna kadar yaşatmak için üç çocuk yapıp Metin, Ali ve Feyyaz isimlerini koymaya yeltenir. Üçüncü çocuk kız olunca isimi Feyyza olur… Tahsin her yaz Metin ve Ali’yi “Okumazsan kolunda bir altın bileziğin olsun” saklı tehdidiyle su tesisatçısında çırak olarak çalıştırır, iyi kötü de para kazanınca okumayıp gerçekten tesisatçılık yapmaya başlarlar. Yazları bir yere çırak vermediği tek çocuğu Feyyza ise okur ve şu an evin temel geçim kaynağıdır. Metin ve Ali haneye zerre para getirmezler fakat “Dünya’ya sulh ve mutluluk getirecek” diye öne sürdükleri bir buluşa imza atarlar. Kimsenin ciddiye almadığı buluşun giderek sahiden çalıştığını göstermeleriyle, tüm dengeler değişir.

 • Oyuncular: , , , ,
 • 543790_450264058374192_1657469015_n
 • Etiketler: , , , ,
kardes-payı-tek-parca-full-izle

Dizinin Son Bölümleri

Detaylar & Tüm Bölümler
360p, 480p, 720p
365 İzlenme
kardes-payı-tek-parca-full-izle

Film Hakkındaki Yorumlar

 1. Film.Tv.Tr

  3 ay önce

  KARDEŞ PAYI 1. BÖLÜM

Yorum Yazın