Kod 999

Triple 9
Yıl
Ülke
Süre
Bütçe
$20.000.000
Hasılat
$12.626.905
Puanlar
IMDb/Site
6.3
7.01027
Kod 999 filmi izle
Konu
Atlanta'da yaşayan Michael Atwood (Chiwetel Ejiofor) pis işlere bulaşmış bir adamdır. 2 arkadaşı ve ayarladıkları 2 polisle birlikte bir bankada çok önemli bilgiler içeren bir kasayı çalarlar. Bu kasadaki bilgiler sayesinde bir Rus Mafya liderinin hapse düşmesine engel olurlar, ancak paralarını alamadan mafya liderinin eşi İrina onlara bir başka görev verir, bunu başaramazlarsa sadece parayı değil hayatlarını da kaybedeceklerdir. Ve bu zor görevi başarabilmenin tek yolu, bir polisin öldüğünü bildiren "Kod 999" çağrısında bulunmalarıdır, böylece şehrin tarihinin en büyük soygununa imza atabileceklerdir. Ancak planlar istendiği gibi gitmeyince olaylar kontrolden çıkar. Yönetmenliğini John Hillcoat’un üstlendiği filmin senaryosu Matt Cook’a ait. Filmin oyuncu kadrosunda ise Aaron Paul, Kate Winslet ve Gal Gadot gibi isimler yer alıyor. 

Kod 999 izle. 20 milyon dolarlık bütçesiyle, 2016 yılının Aksiyon, Dram türünde gösterime giren Triple 9 filminin yönetmen koltuğunda John Hillcoat bulunuyor.

Kod 999 türkçe dublaj izle

ABD yapımı olan Kod 999 filmin oyuncu kadrosunda Chiwetel Ejiofor ve Casey Affleck gibi isimler yer almakta.

Kod 999 1080p izle

1 saat 55 dakikalık süresiyle, izleyiciler karşısına çıkan

Kod 999 filmi

, sitemiz üzerinden verilen oylar(2 oy) sonucunda 10 üzerinden 7.0 puanına layık görüldü. Kod 999 Türkçe Dublaj veya Altyazılı olarak sitemizden

full hd

1080p izle

yebilir veya indirebilirsiniz.

Triple 9 filmi

olduğu gibi diğer filmleride brrip.org üzerinden full hd izleyin. BRrip.Org iyi seyirler diler..
116
Kod 999 Kod 999 1080p izle
Benzer Filmler
5.9
Uluslararası Bir Suikastçının Gerçek Hatıraları
Uluslararası Bir Suikastçının Gerçek Hatıraları filmini izle
Sam Larson, yumuşak huylu sevimli güler yüzlü bir yazardır.Uluslararası bir suikastçının gerçek hatıraları bir yazar tarafından romana dönüştürülür.Roman çok satmaya başlar. Bazı tesadüfler yüzünden romanda ki suikastçıyı Sam larson zannederler ve olaylar başlar…
6.7
Wolverine
Wolverine filmini izle
Jean Grey'in ölümünün ardından büyük bir depresyona sürüklenen ve kimliğinden kurtulmak isteyen Wolverine, yıllar önce hayatını kurtarmış olan bir arkadaşının ortaya çıkıp kendisinden yardım istemesi sonucu Japonya'ya gidip onu görmeye karar verir. Burada kendisine sunulan öneriyi kabul eden Wolverine, bu sayede ölümsüzlük yetisinden kurtulup ölümlü bir canlıya dönüşecektir. Ancak bu etapta Silver Samurai isimli ölümcül bir düşman edindiğinin farkında değildir. Bu düşmana acımasız Viper'ın da eklenmesiyle, tarihi bir savaş başlar. Wolverine bu savaş sürerken, mutant yanına ve geçmişinden gelip kabusu olan bir gizeme karşı da mücadele etmek zorundadır.
7.8
Büyük Açık
Büyük Açık filmini izle
Sektör dışından dört kişi büyük bankaların, medyanın ve hükümetin görmekten kaçındığı şeyi, ekonominin küresel çöküşünü gördüğünde akıllarına bir fikir gelmişti: Büyük Açık. Cesur yatırımları, onları her şeyi ve herkesi sorgulamalarının gerektiği modern bankacılığın karanlık, hassas noktasına götürecek. Michael Lewis’in çok satan kitabına ve gerçek bir hikayeye dayanan, Adam Mckay’in yönettiği Büyük Açık filminde başarılı oyuncular Christian Bale, Steve Carell, Ryan Gosling ve Brad Pitt rol alıyor. Filmin senarist koltuğunda ise Adam McKay ve Charles Randolph oturuyor.
Yorum Alanı
Brrip.org ziyaretçisi
Misafir
Diğer fonksiyonlar gibi yorum yapabilmekte sadece üyelere özeldir. Hemen tıklayın, sizde üyemiz olarak çoğu özellikten faydalanın.
Film hakkında 1 yorum yapılmış.
avatar
Figüran
Mert Akyol - Değerlendirme: 7/10 21 Aralık 2016 21:57
İyi bir gerilimi ve aksiyonu var hoşuma gitti fakat bu kadro ile biraz daha güzel şeyler çıkabilirdi ortaya.
Yanıtla
1
Kod 999 - Triple 9 filmi, Kod 999 film fragmanı, bilgileri ve oyuncu kadrosu. Kod 999 fragman izle