Kral İçin Hologram

A Hologram for the King
Bütçe
$30.000.000
Hasılat
$4.198.126
Puanlar
IMDb/Site
6.1
7.01028
Kral İçin Hologram filmi izle
Konu
Alan Clay, 54 yaşında Amerikalı bir işadamıdır. İşleri hiç de yolunda gitmemektedir ve iflasın eşiğine gelmiştir. Bu durumdan kurtulabilmek için Anthony, gençlerden oluşan bir takımla birlikte Suudi Arabistan'a gider. Anthony orada IT endüstrisi üzerine girişim fikirlerini paylaşmaya çalışır. Ama onun geleneksel düşünceleri artık yeterince karlı değildir. Kral Abdullah'a sunulmak üzere, geliştirdikleri yepyeni Amerikan IT teknolojisini tanıtmak üzere ekip bir araya gelmiştir. Bu teknoloji sayesinde şehri ekonominin merkezine dönüştürebileceklerdir. Kral Abdullah'ı gergin bir şekilde beklerken bir yandan da Suudi Arabistan'ın iklim koşullarına uyum sağlamaya çalışan ekibi bir sürpriz beklemektedir: Çinliler daha ucuza mal edilebilecek bir çözüm önermişlerdir. Ekibin bunu öğrenmesiyle rekabet başlamış olur.

Kral İçin Hologram izle. 30 milyon dolarlık bütçesiyle, 2016 yılının Dram, Komedi türünde gösterime giren A Hologram for the King filminin yönetmen koltuğunda Tom Tykwer bulunuyor.

Kral İçin Hologram türkçe dublaj izle

ABD yapımı olan Kral İçin Hologram filmin oyuncu kadrosunda Tom Hanks ve Alexander Black gibi isimler yer almakta.

Kral İçin Hologram 1080p izle

1 saat 38 dakikalık süresiyle, izleyiciler karşısına çıkan

Kral İçin Hologram filmi

, sitemiz üzerinden verilen oylar(3 oy) sonucunda 10 üzerinden 7.0 puanına layık görüldü. Kral İçin Hologram Türkçe Dublaj veya Altyazılı olarak sitemizden

full hd

1080p izle

yebilir veya indirebilirsiniz.

A Hologram for the King filmi

olduğu gibi diğer filmleride brrip.org üzerinden full hd izleyin. BRrip.Org iyi seyirler diler..
164
Kral İçin Hologram Kral İçin Hologram 1080p izle
Benzer Filmler
7.1
Bone Tomahawk
Bone Tomahawk filmini izle
Dört cesur adamın, bir grup esiri, yamyam bir kabilenin elinden kurtarma girişimini anlatacak olan film, eski usül western konseptine de fazlasıyla yakın duran bir görsel estetiğe ve öykü evrenine sahip olacak gibi görünüyor!
7.3
Ölüm Emri
Ölüm Emri filmini izle
Londra merkezli ordu istihbarat komutanı albay Katherine Powell, bir grup tehlikeli teroristi Nairobi, Kenya'daki karargahlarından kaçırabilmek için çok gizli bir operasyonu uzaktan komuta etmektedir. Görev, Powell teroristlerin bir intihar saldırısı planladıklarını anladığı anda "ele geçirme" değil "öldürme" operasyonuna dönüşür. Nevada'daki merkezden Amerikan insansız hava aracını kontrol eden pilot Stewe Watts, karargahın bahçesine 9 yaşında bir çocuğun girdiğini görünce havada seyir etmeye devam eder. Saniyeler hızla akarken, bu imkansız karar, politikacıların ve avukatların ellerine kalır.Ender's Game : Uzay Oyunları filmine imzasını atan Gavin Hood'un yönetmen koltuğuna oturduğu filmde, deneyimli oyuncu Helen Mirren'ı Albay Katherine Powell rolünde izleyeceğiz. Film, Nairobi'li teröristlerin yerini bulmak için düzenlenen askeri operasyon konu ediyor.
Yorum Alanı
Brrip.org ziyaretçisi
Misafir
Diğer fonksiyonlar gibi yorum yapabilmekte sadece üyelere özeldir. Hemen tıklayın, sizde üyemiz olarak çoğu özellikten faydalanın.
Film hakkında 4 yorum yapılmış.
avatar
Figüran
Yasin Aslan - Değerlendirme: 4/10 21 Aralık 2016 17:15
Filmi izlerken uykum geldi. Olmamış. Komedi yapmaya çalışmış sadece hakaretten öteye gidememiş.
Yanıtla
1
avatar
Figüran
Barış Korkmaz - Değerlendirme: 10/10 19 Aralık 2016 12:56
Her neyse. Filmi izlemenizi tavsiye ediyorum!
Yanıtla
0
avatar
Figüran
Barış Korkmaz - Değerlendirme: 10/10 19 Aralık 2016 12:56
Yanlışlıkla yorum göndere bastım, hiç birşey başıma gelmedi aslında.
Yanıtla
0
avatar
Figüran
Barış Korkmaz - Değerlendirme: 10/10 19 Aralık 2016 12:56
1. izleyişimde başıma geleni anlatayım size.
Yanıtla
0
Kral İçin Hologram - A Hologram for the King filmi, Kral İçin Hologram film fragmanı, bilgileri ve oyuncu kadrosu. Kral İçin Hologram fragman izle