Mike ve Dave: Ah Bir Sevgili Yapsak

Mike and Dave Need Wedding Dates
Yıl
Ülke
Süre
Bütçe
$33.000.000
Hasılat
$46.007.113
Puanlar
IMDb/Site
6.0
7.01026
Mike ve Dave: Ah Bir Sevgili Yapsak filmi izle
Konu
Hayatları "partilemekle geçiren" iki kardeş Mike ve Dave, Hawaii’de kız kardeşlerinin düğününe beraber gidecek partner arayışındadırlar. Zira aile günü birlik ya da tek gecelik ilişkilerini değil, doğru düzgün birer kız arkadaşla gelmelerini istemektedir. Düğünde sarhoş olup, taşkınlık yapmamaları için baskı yapan ailenin sözünü tutan Mike ve Dave bu terbiyeli eşleri bulmak için Craigslist'e başvururlar! Ve internete albenisi yüksek bir ilan koyarlar. İlan internette öyle hızlı yayılır ki, ikili başvuruları elerken oldukça zorlanır. Seçmeler boyunca güzel kızlarla, pasaklı kızlarla, tuhaf kızlarla, paranoyak kızlarla ve kavgacı kızlarla tanışırlar, aynı zamanda erkeklere benzeyen ikiz kızlarla ve aslında erkek olan kızlarla da. Fakat Tatiana ve Alice bu çılgın erkek kardeşleri etkileyen kızlar olacaktır...  Yönetmenliğini Jake Szymanski'nin üstlendiği filmin senaristleri ise Andrew J. Cohen ve Brendan O'Brien. Filmin başrollerinde sevilen komedi oyuncusu Zac Efron, Adam Devine, Anna Kendrick ve Aubrey Plaza yer alıyor. 

Mike ve Dave: Ah Bir Sevgili Yapsak izle. 33 milyon dolarlık bütçesiyle, 2016 yılının Komedi, Macera türünde gösterime giren Mike and Dave Need Wedding Dates filminin yönetmen koltuğunda Jake Szymanski bulunuyor.

Mike ve Dave: Ah Bir Sevgili Yapsak türkçe dublaj izle

ABD yapımı olan Mike ve Dave: Ah Bir Sevgili Yapsak filmin oyuncu kadrosunda Zac Efron ve Adam Devine gibi isimler yer almakta.

Mike ve Dave: Ah Bir Sevgili Yapsak 1080p izle

1 saat 38 dakikalık süresiyle, izleyiciler karşısına çıkan

Mike ve Dave: Ah Bir Sevgili Yapsak filmi

, sitemiz üzerinden verilen oylar(1 oy) sonucunda 10 üzerinden 7.0 puanına layık görüldü. Mike ve Dave: Ah Bir Sevgili Yapsak Türkçe Dublaj veya Altyazılı olarak sitemizden

full hd

1080p izle

yebilir veya indirebilirsiniz.

Mike and Dave Need Wedding Dates filmi

olduğu gibi diğer filmleride brrip.org üzerinden full hd izleyin. BRrip.Org iyi seyirler diler..
232
Mike ve Dave: Ah Bir Sevgili Yapsak Mike ve Dave: Ah Bir Sevgili Yapsak 1080p izle
Benzer Filmler
6.7
Turbo Çocuk
Turbo Çocuk filmini izle
Post-apokaliptik bir gelecekte topladığı hurdalarla hayatta kalmaya çalışan, çizgi romanlara tutunmuş bir hayat süren genç ve yalnız Turbo Kid, Apple ile tanışmasıyla birlikte bir takım zorluklarla karşılaşır. Artık korkularıyla yüzleşmek ve istemeden de olsa hayatının aşkının kahramanı olmak zorundadır. Nükleer felaketten sonra çorak topraklara dönüşmüş bölgenin acımasız lideri Zeus, Kid ve Apple’ın peşini bırakmaz. Elinde kör talihinden ve antika bir silahtan başka bir şey olmayan Kid, hayal dünyasını kaplayan çizgi roman karakterlerinden öğrendikleriyle Apple’ı kurtarmak ve Çorak Topraklar’ı Zeus’un kötülüğünden temizlemek zorundadır.
6.5
Kaçak Prenses
Kaçak Prenses filmini izle
8 Mayıs 1945 tarihi, Zafer Günü olara kutlanmaktadıt. II. Dünya Savaşı’nın resmen sona erdiği gübüb ertesinde yapılan bu büyük kutlama sayesinde, altı yıllık çetin bir mücadele sonlanmış ve artık insanlarım geleceğe umutla bakmayı istedikleri bir dönem başlamıştır. Zafer Günü Kutlamaları ile birlikte, geçmişteki tüm tatsızlıklar geçmişte kalacaktır.Elbette bütün bu süreçten etkilenen iki isim daha vardır; Prenses Elizabeth ve Prenses Margaret.. Kekemeliğiyle nam salmış olan Kral George ve Kraliçe Elizabeth, kutlamaların başkayacağı gece, kızlarını yanlarında görmek isterler. Fakat bu gece Prenses Elizabeth için, sokaktaki insanların arasına karışabilmek için de son şanstır. Tahtın varisi olan Elizabeth ve Margaret ebeveynlerini ikna ederek kutlamalara katılırlar. Fakat bu oldukça eğlenceli bir maceranın ve her ikisinin de o zamana kadar yaşamamış olduğu duyguların yaşanacağı ilginç bir geceye kapı açacaktır.
5.9
Berber Dükkanı 3
Berber Dükkanı 3 filmini izle
Malcolm D. Lee'nin yönetmenliğini üstlendiği filmin başrollerinde Ice Cube, Regina Hall, Anthony Anderson yer alıyor.
Yorum Alanı
Brrip.org ziyaretçisi
Misafir
Diğer fonksiyonlar gibi yorum yapabilmekte sadece üyelere özeldir. Hemen tıklayın, sizde üyemiz olarak çoğu özellikten faydalanın.
Film hakkında 0 yorum yapılmış.
Mike ve Dave: Ah Bir Sevgili Yapsak - Mike and Dave Need Wedding Dates filmi, Mike ve Dave: Ah Bir Sevgili Yapsak film fragmanı, bilgileri ve oyuncu kadrosu. Mike ve Dave: Ah Bir Sevgili Yapsak fragman izle