Miles Davis: Zamanın Ötesinde

Miles Ahead
Yıl
Ülke
Süre
Yönetmen
Hasılat
$2.610.719
Puanlar
IMDb/Site
6.5
6.01027
Miles Davis: Zamanın Ötesinde filmi izle
Konu
Ünlü aktör Don Cheadle'ın ilk uzun metrajlı yönetmenlik girişimi olan filmde ünlü aktör filmin başrolünü Ewan McGregor ile paylaşıyor. Sinemaseverler, usta müzisyen Miles Davis'in hayatının dönüm noktalarını keşfederken, müziğinin felsefesinin de bir kere daha üzerinden geçme şansı bulacaklar!

Miles Davis: Zamanın Ötesinde izle. 2015 yılının Biyografi, Dram türünde gösterime giren Miles Ahead filminin yönetmen koltuğunda Don Cheadle bulunuyor.

Miles Davis: Zamanın Ötesinde türkçe dublaj izle

ABD yapımı olan Miles Davis: Zamanın Ötesinde filmin oyuncu kadrosunda Ewan McGregor ve Emayatzy Corinealdi gibi isimler yer almakta.

Miles Davis: Zamanın Ötesinde 1080p izle

1 saat 40 dakikalık süresiyle, izleyiciler karşısına çıkan

Miles Davis: Zamanın Ötesinde filmi

, sitemiz üzerinden verilen oylar(2 oy) sonucunda 10 üzerinden 6.0 puanına layık görüldü. Miles Davis: Zamanın Ötesinde Türkçe Dublaj veya Altyazılı olarak sitemizden

full hd

1080p izle

yebilir veya indirebilirsiniz.

Miles Ahead filmi

olduğu gibi diğer filmleride brrip.org üzerinden full hd izleyin. BRrip.Org iyi seyirler diler..
112
Miles Davis: Zamanın Ötesinde Miles Davis: Zamanın Ötesinde 1080p izle
Benzer Filmler
7.4
Gençlik
Gençlik filmini izle
Fred ve Mick iki eski arkadaştır. Ömürlerinde pek çok kez yaptıkları gibi Alplerin kalbinde yer alan bir kaplıca/dinlenme otelinde biraraya gelmişlerdir. Fred artık emekli olmuş bir besteci, Mick ise halihazırda son filmini projelendirmeye çalışan bir yönetmendir. İkili, toplumun karmaşasından uzaklaşmak için adeta "sığındıkları" bu konforlu otelde hem kendi çocukları hem de yeni jenerasyonun eğilimlerine dair bakış açılarını tazelerler. Özellikle Mick, bu otelde tanıdığı yeni insanları, yeni filminin öyküsüne taşımayı hedeflemektedir. Mick üretirken, birileri de Fred'in yeniden müzik kariyerine dönüş yapmasını beklemektedir. Muhteşem Güzellikile rüştünü çoktan ispatlayan Paolo Sorrentino'nun yazıp yönettiği filmin başrollerinde Michael Caine, Harvey Keitel, Rachel Weisz yer alırken onlara Paul Dano Jane Fonda, Alex MacQueen, Paloma Faith ve Ed Stoppard isimleri eşlik ediyor.
5.3
Hayatın Kıyısında
Hayatın Kıyısında filmini izle
1970’li yılların Fransa’sında bir sahil kasabasındayız. Evlilikleri krizde olan Roland ve karısı Vanessa, biraz değişiklik bulma umuduyla yaz dönemini yerleştikleri bir otelde geçirmek isterler. Bir yazar olan Roland, üretme sıkıntısı çekmektedir ve bu hava değişikliğine ihtiyacı vardır. Günler çifti birbirinden daha çok uzaklaştırsa da otelin yan odasına yerleşen taze evli bir çift Lea ve François, Vanessa ve Roland'ın evliliklerine olan bakışını da değiştirecektir... 60’ların ve 70’lerin Avrupa sineması ve tiyatrosundan ilham alan filmin yönetmenliğini Oscar ödüllü Angelina Jolie Pitt üstlenirken, oyuncu kadrosunda kendisine eşi Brad Pitt, Mélanie Laurent, Melvil Poupaud, Niels Arestrup ve Richard Bohringer gibi önemli isimler eşlik ediyor. 
6
Güneşte Kaybolmuş
Güneşte Kaybolmuş filmini izle
Genç yaşta annesini yitirmiş olan Louis adındaki çocuk cenaze töreninden sonra tek akrabası olan dede ve ninesinin yanına gitmek üzere trene binecek iken geçmişi meçhul bir yabancı yanına gelir. Onunla birlikte yola çıkar. Ancak çok geçmeden adamın yol boyunca işlediği suçlara ortak olur.
6.6
Joy
Joy filmini izle
Joy henüz küçüklüğünden itibaren hayal gücü çok gelişmiş olan, yeni icatlar üretme peşinde bir kızdır. Hayatında, ailesinde yaşadığı zorluklara rağmen üretkenliğini hiç yitirmez; günlük yaşamda pratik konulara dair elinden her türlü iş gelir. Bu arada boşandığı eşi, sorunlu annesi, ilgi isteyen iki küçük çocuğu ve yarı belalı babasıyla "normal" bir hayat sürdürmeye çalışır. Fakat bir gün her şey canına tak eder ve Joy yarım bıraktığı hayallerinin bir notkasından tutmak için yeniden kolları sıvar... Filmin yönetmen koltuğunda Oscar sinemacı David O. Russell otururken ödüllü başrol Jennifer Lawrence'a Umut Işığım filminde olduğu gibi Bradley Cooper ve Roberto DeNiro eşlik ediyor. 
Yorum Alanı
Brrip.org ziyaretçisi
Misafir
Diğer fonksiyonlar gibi yorum yapabilmekte sadece üyelere özeldir. Hemen tıklayın, sizde üyemiz olarak çoğu özellikten faydalanın.
Film hakkında 0 yorum yapılmış.
Miles Davis: Zamanın Ötesinde - Miles Ahead filmi, Miles Davis: Zamanın Ötesinde film fragmanı, bilgileri ve oyuncu kadrosu. Miles Davis: Zamanın Ötesinde fragman izle