Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden

Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows
Bütçe
$135.000.000
Hasılat
$541.226
Puanlar
IMDb/Site
6.0
7.01027
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden filmi izle
Konu
Uzun bir aradan sonra 2014'te yeniden sinema perdesine dönen 4 genç Ninja kaplumbağanın öyküleri devam ediyor. İlk filmde birlik olup ezeli düşmanları Shredder'ın planlarını alt eden kaplumbağalar New York şehrini koruma görevini daha da deneyimli olarak sürdürüyor. Hapishaneden kaçan Shredder dünyayı ele geçirmek için çılgın bilimadamı Baxter Stockman ve iki ahmak fedai Bebop ile Rocksteady ile elele verir. Kaplumbağalarımız, maskeli kahraman Casey Jones ve gazeteci April'ın yardımıyla kötü ekibi alt etmeye çalışırken bu kez de Shredder ile benzer amaçları güden ancak ondan çok daha güçlü olan Krang’le karşılaşırlar. Bu filmin yapımcı koltuğunda da yine Michael Bay oturuyor. Filmin yönetmen koltuğunda David Green otururken, filmin oyuncu kadrosunda Megan Fox, Will Arnett, Laura Linney, Stephen Amell, Tyler Perry, Noel Fisher, Jeremy Howard, Pete Ploszek, Alan Ritchson, Brian Tee, Stephen “Sheamus” Farrelly ve Gary Anthony Williams yer alıyor.

Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden izle. 135 milyon dolarlık bütçesiyle, 2016 yılının Aksiyon, Bilim Kurgu türünde gösterime giren Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows filminin yönetmen koltuğunda Dave Green bulunuyor.

Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden türkçe dublaj izle

ABD yapımı olan Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden filmin oyuncu kadrosunda Megan Fox ve Will Arnett gibi isimler yer almakta.

Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden 1080p izle

1 saat 52 dakikalık süresiyle, izleyiciler karşısına çıkan

Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden filmi

, sitemiz üzerinden verilen oylar(2 oy) sonucunda 10 üzerinden 7.0 puanına layık görüldü. Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden Türkçe Dublaj veya Altyazılı olarak sitemizden

full hd

1080p izle

yebilir veya indirebilirsiniz.

Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows filmi

olduğu gibi diğer filmleride brrip.org üzerinden full hd izleyin. BRrip.Org iyi seyirler diler..
211
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden 1080p izle
Benzer Filmler
5.8
Morgan
Morgan filmini izle
Yönetmenliğini Luke Scott'ın üstlendiği filmin senaryosu ise Seth W. Owen'a ait. Film, bir kurumsal risk yönetimi danışmanının laboratuar ortamında yapılan yapay bir varlığın hayatını sonlandırmak için karar vermek zorunda olmasını işliyor.
7.2
Kung Fu Panda 3
Kung Fu Panda 3 filmini izle
Animasyon tarihinin en başarılı serilerinden biri olan KUNG FU PANDA 3, şu ana kadar ki en komik macerasıyla geri dönüyor. Po'nun uzun süredir kayıp olan panda babası ortaya çıkınca tekrar bir araya gelirler. İkili müthiş yeni pandalarla tanışmak için gizli panda cennetine doğru yola çıkarlar. Ancak doğaüstü kötü adam Kai'nin, bütün Çin'deki kung fu ustalarını yenmeye başlaması üzerine, Po imkansız bir görevi yerine getirmeye çalışır. Bir köy dolusu cana yakın, sakar pandayı eğitmeli ve onları Panda ustası haline getirmelidir.Yönetmenliğini ikinci filmde de olduğu gibi yine Jennifer Yuh'un üstlendiği sevilen animasyon yapımda senaryo gene Jonathan Aibel ve Glenn Berger ikilisine ait. Filmin orijinal seslendirme kadrosunda Po'ya Jack Black hayat verirken, kendisine Dustin Hoffman, David Cross, James Hong, Angelina Jolie, Lucy Liu, Seth Rogen ve Mads Mikkelsen'den oluşan efsane bir ekip eşlik ediyor.
6.3
Cehennem
Cehennem filmini izle
Venedik'teki bir otel odasında uyanan Robert Langdon neler olduğunu ve oraya nasıl geldiğini hatırlamamaktadır. Kendisine neler olduğunu hatırlayabilmek için ona yardım etmeye çalışan doktor Sienna Brooks'la birleşirler. Langdon ve Brooks cevapları aramak için Avrupa'yı dolaşmak zorunda kalırlar. Bu kez de İtalyan ozan ve politikacı Dante'nin İlahi Komedya kitabıyla bağlantılar bulmaya başlar. Zamanla ortaya çıkan ipuçları bir felaketi işaret etmektedir. Çok zengin bir işadamı kısa bir süre içinde dünyaya veba salgınını yayacaktır. Dünyanın başına gelebilecek bu felaketi engellemenin tek yolu Landgdon'ın neler olduğunu hatırlamasıdır...Dan Brown'ın aynı adlı romanından uyarlanan filmin başrolünde Tom Hanks yer alıyor. Daha önce Brown'un Da Vinci Şifresi, Melekler ve Şeytanlar kitaplarının da uyarlamalarında ana karakter Robert Langdon'ı canlandıran oyuncuya başrolde Felicity Jones eşlik ediyor. Filmin yönetmenliği Ron Howard üstleniyor. Uyarlamanın senaryosu ise David Koepp'e ait.
5.5
Yarışçı Doğanlar: İlk Yarış
Yarışçı Doğanlar: İlk Yarış filmini izle
Danny Krueger, yirmi yaşında bir sokak yarışçısıdır. Hayatını, kendi koyduğu kurallarla yaşamaktadır. Fast Lane Yarış Akademisine burs kazanıp gittiğinde, büyük bir rekabetin ortasına düşer. Dünyanın en hızlı genç yarışçıları ile birliktedir artık.
Ninja Kaplumbağalar - Devam Filmleri
Film AdıSiteIMDbYılSüre
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden Filmini izle Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçindenTeenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows7.06.020161s 52dk
Yorum Alanı
Brrip.org ziyaretçisi
Misafir
Diğer fonksiyonlar gibi yorum yapabilmekte sadece üyelere özeldir. Hemen tıklayın, sizde üyemiz olarak çoğu özellikten faydalanın.
Film hakkında 0 yorum yapılmış.
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden - Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows filmi, Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden film fragmanı, bilgileri ve oyuncu kadrosu. Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden fragman izle