Ölüm Emri

Eye in the Sky
Bütçe
$13.000.000
Hasılat
$18.700.837
Puanlar
IMDb/Site
7.3
4.01027
Ölüm Emri filmi izle
Konu
Londra merkezli ordu istihbarat komutanı albay Katherine Powell, bir grup tehlikeli teroristi Nairobi, Kenya'daki karargahlarından kaçırabilmek için çok gizli bir operasyonu uzaktan komuta etmektedir. Görev, Powell teroristlerin bir intihar saldırısı planladıklarını anladığı anda "ele geçirme" değil "öldürme" operasyonuna dönüşür. Nevada'daki merkezden Amerikan insansız hava aracını kontrol eden pilot Stewe Watts, karargahın bahçesine 9 yaşında bir çocuğun girdiğini görünce havada seyir etmeye devam eder. Saniyeler hızla akarken, bu imkansız karar, politikacıların ve avukatların ellerine kalır.Ender's Game : Uzay Oyunları filmine imzasını atan Gavin Hood'un yönetmen koltuğuna oturduğu filmde, deneyimli oyuncu Helen Mirren'ı Albay Katherine Powell rolünde izleyeceğiz. Film, Nairobi'li teröristlerin yerini bulmak için düzenlenen askeri operasyon konu ediyor.

Ölüm Emri izle. 13 milyon dolarlık bütçesiyle, 2015 yılının Dram, Gerilim türünde gösterime giren Eye in the Sky filminin yönetmen koltuğunda Gavin Hood bulunuyor.

Ölüm Emri türkçe dublaj izle

Güney Afrika yapımı olan Ölüm Emri filmin oyuncu kadrosunda Faisa Hassan ve Aisha Takow gibi isimler yer almakta.

Ölüm Emri 1080p izle

1 saat 42 dakikalık süresiyle, izleyiciler karşısına çıkan

Ölüm Emri filmi

, sitemiz üzerinden verilen oylar(2 oy) sonucunda 10 üzerinden 4.0 puanına layık görüldü. Ölüm Emri Türkçe Dublaj veya Altyazılı olarak sitemizden

full hd

1080p izle

yebilir veya indirebilirsiniz.

Eye in the Sky filmi

olduğu gibi diğer filmleride brrip.org üzerinden full hd izleyin. BRrip.Org iyi seyirler diler..
181
Ölüm Emri Ölüm Emri 1080p izle
Benzer Filmler
6.3
Karışma Anne
Karışma Anne filmini izle
Kocasının ölümünün ardından tüm umutlarını kaybeden Marnie, yeni bir hayat kurma umuduyla kızının peşinden Los Angeles’a gider. Kızının hayatına fazlaca müdahil olmaya başlayan yaşlı dul, başkalarının ona daha fazla ihtiyacı olduğunu gördükçe yeni arkadaşlarının yardımına koşar.
7.7
Creed: Efsanenin Doğuşu
Creed: Efsanenin Doğuşu filmini izle
Kimsesiz Adonis bir yetimhanede günlerini geçiren, aslında iyi bir çocuk olmasına rağmen kavgacılığı ile tanınan bir yetimdir. Bir gün babasını tanıdığını söyleyen bir kadın onu ziyarete gelir ve kendisini yetimhaneden çıkartmak istediğini söyler. Babasının resmi nikahlı ama artık dul eşi olan bu kadın Mary Anne Creed'dir; Adonis'in babası ise efsanevi boksör Apollo Creed'den başkası değildir! Üvey annesinin himayesinde gayet iyi bir yaşama kavuşan Adonis, önündeki tüm iyi yaşam fırsatlarına rağmen tek bir arzu ile yanıp tutuşmaktadır; babası gibi boksör olmak! Kendisine karşı gelenlere inat babasının en yakın arkadaşı ve rakibi olan Rocky Balboa'nın kapısını çalar.Filmin başrollerinde Michael B. Jordan, Sylvester Stallone, Tessa Thompson, Phylicia Rashad, Tony Bellew yer alıyor. Yönetmen koltuğunda Ryan Coogler otururken, senaryo ise Aaron Covington'a ait.
6.3
Cehennem
Cehennem filmini izle
Venedik'teki bir otel odasında uyanan Robert Langdon neler olduğunu ve oraya nasıl geldiğini hatırlamamaktadır. Kendisine neler olduğunu hatırlayabilmek için ona yardım etmeye çalışan doktor Sienna Brooks'la birleşirler. Langdon ve Brooks cevapları aramak için Avrupa'yı dolaşmak zorunda kalırlar. Bu kez de İtalyan ozan ve politikacı Dante'nin İlahi Komedya kitabıyla bağlantılar bulmaya başlar. Zamanla ortaya çıkan ipuçları bir felaketi işaret etmektedir. Çok zengin bir işadamı kısa bir süre içinde dünyaya veba salgınını yayacaktır. Dünyanın başına gelebilecek bu felaketi engellemenin tek yolu Landgdon'ın neler olduğunu hatırlamasıdır...Dan Brown'ın aynı adlı romanından uyarlanan filmin başrolünde Tom Hanks yer alıyor. Daha önce Brown'un Da Vinci Şifresi, Melekler ve Şeytanlar kitaplarının da uyarlamalarında ana karakter Robert Langdon'ı canlandıran oyuncuya başrolde Felicity Jones eşlik ediyor. Filmin yönetmenliği Ron Howard üstleniyor. Uyarlamanın senaryosu ise David Koepp'e ait.
Yorum Alanı
Brrip.org ziyaretçisi
Misafir
Diğer fonksiyonlar gibi yorum yapabilmekte sadece üyelere özeldir. Hemen tıklayın, sizde üyemiz olarak çoğu özellikten faydalanın.
Film hakkında 1 yorum yapılmış.
avatar
Figüran
Mert Akyol - Değerlendirme: 3/10 21 Aralık 2016 22:42
Hiç bir şekilde gerçeği yansıtmayan, filmdekinin gerçek olduğunu göstermeye çalışan, sözde masum katletmeyen vicdanlı abd filmlerinden biri daha. Yaptıkları rol bile samimi gelmiyor.
Yanıtla
1
Ölüm Emri - Eye in the Sky filmi, Ölüm Emri film fragmanı, bilgileri ve oyuncu kadrosu. Ölüm Emri fragman izle