Ücretsiz Kayıt Giriş yapın
thor-the-dark-world

Ölümcül Deney 5: İntikam - Resident Evil: Retribution

LoadingFavorilerime Ekle

Ölümcül Deney 1-2-3-4 Resident Evil Boxset Türkçe Dublaj Tek Parça 720p HD İzle

TR Dublaj (VK) Fragman
750

Konu: ‘Umbrella Şirketi´nin Dünya´yı yıkıma uğratmaya devam eden ölümcül T-Virüs´ü, dünya nüfusunu, et yiyen yaşayan ölüler ordusu haline dönüştürmektedir.
İnsan ırkının son ve tek umudu Alice [Milla Jovovich],Umbrella´nın en gizli operasyonlar tesisinin kalbinde uyanır ve Alice´in, bu kompleksin altını üstünü getirmesiyle kendi gizli geçmişinin perdesi kalkar.Güvenli bir sığınak olmaksızın, salgından sorumlu olanları avlamaya devam eden Alice, kendini Tokyo´dan New York, Washington-D.C. ve Moskovo´ya götüren bir yolculukta bulur. Alice´in gerçek olamayacağını düşündüğü, onu her şeyi en baştan düşünmeye zorlayan bu yolculuk, İnsanın aklını başından alacak bir açığa çıkışla sonuçlanır.

Geri sayım başladı.’Aynı adlı video oyunundan uyarlanan, dünya çapında yaklasık 700 milyon dolar hasılat elde eden Resident Evil çılgınlığının basarılı film serisi yeni bölümüyle dönüyor..

Film Hakkındaki Yorumlar

 1. azra şahin

  8 ay önce

  müthiş

 2. Asif Suleymanov

  6 ay önce

  muhtesem

 3. Kenan Çamurcu

  4 ay önce

  Suriye kampanyası Türkiye’deki Amerikancı İslam’ı tartışmasız biçimde görmemizi sağlayan deney oldu. “Ölümcül deney” artık bitti.

 4. Mutsuz Varlık.

  4 ay önce

  kankalarimla ölümcül deney 5 izleme keyf :D :D

Yorum Yazın