Özgürlük Savaşçısı

Free State of Jones
Bütçe
$50.000.000
Hasılat
$20.758.378
Puanlar
IMDb/Site
6.9
8.01026
Özgürlük Savaşçısı filmi izle
Konu
Yönetmenliğini Gavin Ross'un üstlendiği film, Lincoln döneminde patlak veren Sivil Savaş'ı perdeye aktarıyor. Filmin başrolündeyse Matthew McConaughey yer alıyor.

Özgürlük Savaşçısı izle. 50 milyon dolarlık bütçesiyle, 2016 yılının Aksiyon, Biyografi türünde gösterime giren Free State of Jones filminin yönetmen koltuğunda Gary Ross bulunuyor.

Özgürlük Savaşçısı türkçe dublaj izle

ABD yapımı olan Özgürlük Savaşçısı filmin oyuncu kadrosunda Matthew McConaughey ve Gugu Mbatha-Raw gibi isimler yer almakta.

Özgürlük Savaşçısı 1080p izle

2 saat 19 dakikalık süresiyle, izleyiciler karşısına çıkan

Özgürlük Savaşçısı filmi

, sitemiz üzerinden verilen oylar(1 oy) sonucunda 10 üzerinden 8.0 puanına layık görüldü. Özgürlük Savaşçısı Türkçe Dublaj veya Altyazılı olarak sitemizden

full hd

1080p izle

yebilir veya indirebilirsiniz.

Free State of Jones filmi

olduğu gibi diğer filmleride brrip.org üzerinden full hd izleyin. BRrip.Org iyi seyirler diler..
177
Özgürlük Savaşçısı Özgürlük Savaşçısı 1080p izle 2016-12-29
Benzer Filmler
6.5
Hyena Geçidi
Hyena Geçidi filmini izle
Filmde Afganistan'ta bulunan Kanadalı askerler ve bölge halkından toplam 3 kişinin kesişen yolları anlatılıyor. Taliban bölgesinde inşa edilecek bir köprünün inşaatı için oradan bulunan, inşaat ekibini korumakla görevli ekipten Ryan (Rossif Sutherland) öldürdüğü kişilerin insan olduğunu aklına getirmekten kaçınan keskin nişancıdır. Ancak Ryan ve ekibi Taliban tarafından pusuya düşürülüp esir alınır. Burada tanıştıkları eski bir mücahit olan Hayalet lakaplı adam (Neamat Arghandabi) sayesinde kaçmayı başarırlar. Dönüşlerinde Ryan, istihbaratçı Pete'e (Paul Gross) "Hayalet"ten bahseder. Pete, Hayalet'le tanışmay konusunda ısrarcı olur. Hayalet gerilerde bıraktığı savaş günlerine geri dönmeyi hiç istemese de şartlar onu kendi iradesinin dışındaki yerlere sürükleyecektir.
6.8
X-Men: Son Direniş
X-Men: Son Direniş filmini izle
Bir devam filmi olan X MEN SON DİRENİŞ, bu üçüncü bölümde bir önceki bölümde sona doğru gündeme gelen Dark Phoenix hikayelerini temel alıyor. İkinci filmde, final kısmında bir takım telepatik yeteneklere sahip olan Jean Grey, sevdiği dostları uğrunda kendisinden vazgeçmişti. Bu sefer Phoenix yani Anka Kuşu aracılığı ile yeniden hayat bulacak gibi görünüyor. Her şeyin olduğu üzere bu güzel haberin de bir bedeli olacak mutlaka. Bu bedeli ödemesi gereken başkaları da var bu kez. Son derece heyecanlı bir bölümle karşımızda.
7.5
Senden Önce Ben
Senden Önce Ben filmini izle
Tekerlekli sandalyeye bağlı olarak yaşamını sürdürmek zorunda olan yarı felçli genç adam, bakıcı olarak küçük bir kasabada yetişmiş genç kadını istihdam ettir. Bu genç adam ve kadının bir araya gelişi hayatlarını yeni bir yola sürükleyecektir. İlk başta birbirlerinden hoşlanmayan ikili farklılıklarının fazlalığından yakınsa da zamanla hayatla ilgili bilmedikleri şeyleri birbirlerine öğretmeye başlarlar. Birbirlerine aşık olan karakterleri şimdi daha da zorlu bir sınav beklemektedir...Jojo Moyes’in 2012 yılında yazdığı romandan uyarlanan aynı adlı filmin yönetmen koltuğunda İngiliz yönetme Thea Sharrock oturuyor. Kamera arkasında, yaratıcı ekibin içerisinde Oscar adayı görüntü yönetmeni Remi Adefarasin, yapım tasarımcısı Andrew McAlpine, editör John Wilson ve kostüm tasarımcısı Jill Taylor iş başında. Filmin oyuncu kadrosunda Emilia Clarke, Sam Claflin, Jenna Coleman gibi isimler yer alıyor.
6.1
Pamuk Prenses ve Avcı 2: Kış Savaşı
Pamuk Prenses ve Avcı 2: Kış Savaşı filmini izle
Seriye yeni dahil olan Emily Blunt'un Buz Kraliçesi'ni Jessica Chastain'ın ise savaşçıyı canlandıracağı yapımda ilk filmin avcısı Chris Hemsworth ve kötü kraliçesi Charlize Theron rolleri için tekrar kamera karşısına geçiyor. Film, gücünü kaybeden kardeşi Ravenna'yı (Theron) diriltmek için sihirli aynanın peşine düşen Buz Kraliçesi ile Chris Hemsworth ile güçlerini birleştiren bir diğer avcı Jessica Chastain'ın arasında geçen mücadeleyi işleyecek. Aynayı geri almak için bir avcı birliğini görevlendiren kraliçeye karşı iki iyi kalpli avcı güç birliği yapacak.
Yorum Alanı
Brrip.org ziyaretçisi
Misafir
Diğer fonksiyonlar gibi yorum yapabilmekte sadece üyelere özeldir. Hemen tıklayın, sizde üyemiz olarak çoğu özellikten faydalanın.
Film hakkında 0 yorum yapılmış.
Özgürlük Savaşçısı - Free State of Jones filmi, Özgürlük Savaşçısı film fragmanı, bilgileri ve oyuncu kadrosu. Özgürlük Savaşçısı fragman izle