Ücretsiz Kayıt Giriş yapın
thor-the-dark-world

Percy Jackson: Canavarlar Denizi – Sea of Monsters 720p (Türkçe Dublaj)

LoadingFavorilerime Ekle

Fragman Tek Part İNDİR
562

Percy Jackson: Canavarlar Denizi, 2013 senesinde vizyona giren, Thor Freudenthal yönetmenliğinde AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ yapımı, Serüven, Aile, Fantastik türünde filmdir.
Yükselen eski bir şeytanı durdurmaya çalışırken kendi ölüyor sığınak geri yüklemek için, Poseidon ve arkadaşlarının oğlu efsanevi Altın Post’u bulmak için Canavarlar Denizi bir arayış.

Deniz Tanrısı Poseidon’un erkek çocuğu Percy Jackson’ın serüvenleri devam ediyor. İlk filmde güçlerini keşfeden ve annesini kurtarmak için arkadaşlarıyla uzun bir yolculuğa çıkan Percy, kendini kahraman gibi hissetmiyor, ona bahtın yardım ettiğini düşünüyordur.

Canavarlar Denizi’nde; çok tehlikeli sularda mücadele etmek zorunda kalan Percy ve ekibi, insanların Bermuda İblis Üçgeni dedikleri yere başka bir deyişle “Canavarlar Denizi” ne giderler. Percy Jackson, Titan saldırıları ve mistik varlıklarla dolu bu yolculukta uyanmakta olan daha önceki bir iblisi durdurmak zorundadır ve serüven başlar.

Film Hakkındaki Yorumlar

 1. akın

  5 ay önce

  hayallerim suya düştü bu kadar saçma olacağını tahmin etmemiştim

 2. hakk0

  4 ay önce

  Mitolojik ögeleri günümüze aktarmışlar , ellerine yüzlerine bulaştırmışlar.Bırakın poseidon,kronos,centaurlar ve niceleri antik yunanda kalsın.Kitap serisi de vardı sanırım bunun, yeni bir şey meydana getirecez diye işin bknu çıkarmaya gerek yok.

 3. Yasin (Admin)

  4 ay önce

  Böle filmleri hiç sevmedim sevmemde :D

 4. 10 EYLÜL RAMİZ x2

  3 ay önce

  Yeni Film: Percy Jackson Canavarlar Denizi – Percy Jackson Sea of Monsters 2013 Türkçe Altyazılı ekleyebilir misiniz?

 5. Şeboist

  3 ay önce

  Percy Jackson diye bisey bide türkçe dublajli harika demi :)):):)

Yorum Yazın