Ruhlar Bölgesi: Bölüm 1

Insidious
Yıl
Süre
Bütçe
$1.500.000
Hasılat
$53.991.137
Puanlar
IMDb/Site
6.8
8.01027
Ruhlar Bölgesi: Bölüm 1 filmi izle
Konu
Sadece 1 milyon dolara mal olmasına rağmen sadece ülkesi ABD'de 60 milyon dolara yakın hasılat yapan senenin korku olayı Ruhlar Bölgesi, Testere, Dead Silence ve Death Sentence gibi filmlerle janrada rüştünü ispatlayan James Wan'ın imzasını taşıyor. Astral yolculuk olarak bilinen fenomeni, ürkütücü biçimde gözler önüne seren film, genç çift Josh ve Renai'nin, üç çocuklarıyla birlikte yeni bir eve taşınmasıyla başlıyor.Evde yaşanan tuhaf olaylar, Renai’ye evin hayaletli olduğunu düşündürür ve genç kadın kocasını taşınmaya zorlar. Bu sırada oğulları Dalton doktorların anlam veremediği bir komaya girer; tüm vücut fonksiyonları yerinde olmasına rağmen uyanamamaktadır. Aile yeni evlerine taşınmasına rağmen olaylar devam etmektedir; gece gündüz eşyalar yer değiştirmekte, kapılar açılıp kapanmakta ve etrafta tuhaf sesler duyulmaktadır. Josh, bu olanlara inanmasa da karısının ve annesinin eve medyum çağırmasına izin verir. O andan sonra olanlar ise en çok kendisini şaşırtacaktır.

Ruhlar Bölgesi: Bölüm 1 izle. 1 milyon dolarlık bütçesiyle, 2010 yılının Gerilim, Gizem türünde gösterime giren Insidious filminin yönetmen koltuğunda Leigh Whannell bulunuyor.

Ruhlar Bölgesi: Bölüm 1 türkçe dublaj izle

ABD yapımı olan Ruhlar Bölgesi: Bölüm 1 filmin oyuncu kadrosunda Patrick Wilson ve Rose Byrne gibi isimler yer almakta.

Ruhlar Bölgesi: Bölüm 1 1080p izle

1 saat 43 dakikalık süresiyle, izleyiciler karşısına çıkan

Ruhlar Bölgesi: Bölüm 1 filmi

, sitemiz üzerinden verilen oylar(2 oy) sonucunda 10 üzerinden 8.0 puanına layık görüldü. Ruhlar Bölgesi: Bölüm 1 Türkçe Dublaj veya Altyazılı olarak sitemizden

full hd

1080p izle

yebilir veya indirebilirsiniz.

Insidious filmi

olduğu gibi diğer filmleride brrip.org üzerinden full hd izleyin. BRrip.Org iyi seyirler diler..
155
Ruhlar Bölgesi: Bölüm 1 Ruhlar Bölgesi: Bölüm 1 1080p izle 2016-12-24
Benzer Filmler
5.4
Vurgun
Vurgun filmini izle
Nicolas Cage ve Elijah Wood’un iki polis memurunu canlandırdığı filmin yönetmen koltuğunda Alex Brewer ve Benjamin Brewer oturuyor. Las Vegas Polis Departmanı’nda, sıkıcı idari işlerde görevli ve fazladan para kazanabilmek için çaldıkları Sivil Servis Sınav sorularını diğer memurlara satan iki polis memuru olan Waters ve Stone, uyuşturucu operasyonuyla ilgili bir bilgiye tesadüfen rastlarlar. Bu iki arkadaş paranın kaynağını bulabilmek için harekete geçerler. Özenli bir araştırmadan sonra ulaştıkları ipuçları onları sandıklarından çok daha tehlikeli bir durumun ortasında bırakır. 
6.3
True Story
True Story filmini izle
New York Times dergisinde çalışan yazar Michael Finkel, sıradan bir çalışma gününde karşılaştığı bir gazete karşısında hayrete düşer. Bütün ailesini öldürdüğü için aranmakta olan Christian Longo isimli genç bir adam, Meksika'da yakalanmıştır. Christian Longo kaçtığı süreç boyunca kendine yeni bir kimlik edinmiş, kendini New York Times yazarı Michael Finkel olarak tanıtmıştır. Ertesi gün Times editörleri tarafından yazılıp yayımlanan bir başka not ise bir hayli ilginçtir. Gazetede yazan habere göre Michael Finkel kovulmuştur. Ne var ki hapishaneye gönderilen Longo'nun konuşmayı kabul ettiği tek gazeteci Michael Finkel'dır. Finkel, doğru hikayeyi öğrenmek için hapishaneyi arayıp Longo ile görüşmeyi kabul eder. Sonrasında aralarında tuhaf bir ilişki başlar...Filmin yönetmen koltuğunda ilk uzun metraj denemesine imza atan Rupert Goold, başrollerinde ise James Franco ve Jonah Hill bulunuyor.
6.7
Oyun
Oyun filmini izle
Lise son sınıf öğrencisi Vee (Emma Roberts) Nerve adlı, doğruluk cesaret oyununun sadece cesaret kısmının yer aldığı bir sanal gerçeklik oyununa katılır. Ancak zaman geçtikçe iş oyun olmaktan çıkar, nitekim hareketlerinin oyunun "izleyenleri" tarafından manipüle edildiğini fark edecektir.
6.4
ARQ
ARQ filmini izle
Bir laboratuvar, insanlığı kurtaracak yeni bir tür enerji kaynağı üzerinde çalışmaktadır. Renton ve Hannah çifti uyandıklarında kendilerini bu laboratuvarda bulur. İçeriye bir anda dalan maskeli görevliler kafalarını iyice karıştırır çünkü olanları hatırlamamaktadırlar. Ama Renton, her uyandığında aynı olayların tekrar ettiğini keşfeder ve bu laboratuvarın amacını, buraya nasıl geldiklerini bulmaya çalışır.
Ruhlar Bölgesi - Devam Filmleri
Film AdıSiteIMDbYılSüre
Ruhlar Bölgesi: Bölüm 3 Filmini izle Ruhlar Bölgesi: Bölüm 3Insidious: Chapter 38.56.120151s 37dk
Ruhlar Bölgesi: Bölüm 2 Filmini izle Ruhlar Bölgesi: Bölüm 2Insidious: Chapter 28.06.620131s 46dk
Ruhlar Bölgesi: Bölüm 1 Filmini izle Ruhlar Bölgesi: Bölüm 1Insidious8.06.820101s 43dk
Yorum Alanı
Brrip.org ziyaretçisi
Misafir
Diğer fonksiyonlar gibi yorum yapabilmekte sadece üyelere özeldir. Hemen tıklayın, sizde üyemiz olarak çoğu özellikten faydalanın.
Film hakkında 0 yorum yapılmış.
Ruhlar Bölgesi: Bölüm 1 - Insidious filmi, Ruhlar Bölgesi: Bölüm 1 film fragmanı, bilgileri ve oyuncu kadrosu. Ruhlar Bölgesi: Bölüm 1 fragman izle