Spotlight

Yıl
Süre
Bütçe
$20.000.000
Hasılat
$44.988.180
Puanlar
IMDb/Site
8.1
8.01027
Spotlight filmi izle
Konu
Gerçek bir hikayeden uyarlanan Spotlight, taciz olayıyla gündeme gelen bir kilisenin kendini aklamaya çalışmasını ve bu tacizi aydınlatmaya çalışan Boston Globe gazetesi yazarlarını konu alıyor. Gazetenin yazarlarından oluşan “Spotlight” takımı, Katolik Kilisesi’ndeki taciz iddilarıyla ilgili eski defterleri deşer. Bir senelik araştırmaları sonucunda, Boston’ın üst düzey dini, yasal ve idari birliğine ait on yıllarca gizlenen gerçeklere parmak basılır. Yeni atanan genel yayın yönetmeni Marty Baron 2001 yazında Globe’un başına geçmek üzere Miami’den geldiğinde, ayağının tozuyla Spotlight ekibini, 30 yıl boyunca düzinelerce çocuğa cinsel istismarda bulunmakla suçlanan yerel bir rahip hakkındaki bir makaleyi takip etmekle görevlendirir. Boston’da Katolik Kilisesi’ni hedef almanın çok büyük yankı uyandıracağını bilen Spotlight editörü Walter “Robby” Robinson, muhabirler Sacha Pfeiffer (Rachel McAdams) ve Michael Rezendes ve araştırmacı Matt Carroll davaya daha derinlemesine dalmaya karar verirler. Başrollerini Mark Ruffalo, Michael Keaton, Rachel McAdams, Liev Schreiber, John Slattery, Stanley Tucci, Brian d’Arcy James ve Billy Crudup’ın paylaştığı filmi Tom McCarthy ve Josh Singer kaleme aldı.

Spotlight izle. 20 milyon dolarlık bütçesiyle, 2015 yılının Biyografi, Dram türünde gösterime giren Spotlight filminin yönetmen koltuğunda Tom McCarthy bulunuyor.

Spotlight türkçe dublaj izle

ABD yapımı olan Spotlight filmin oyuncu kadrosunda Mark Ruffalo ve Michael Keaton gibi isimler yer almakta.

Spotlight 1080p izle

2 saat 8 dakikalık süresiyle, izleyiciler karşısına çıkan

Spotlight filmi

, sitemiz üzerinden verilen oylar(2 oy) sonucunda 10 üzerinden 8.0 puanına layık görüldü. Spotlight Türkçe Dublaj veya Altyazılı olarak sitemizden

full hd

1080p izle

yebilir veya indirebilirsiniz.

Spotlight filmi

olduğu gibi diğer filmleride brrip.org üzerinden full hd izleyin. BRrip.Org iyi seyirler diler..
180
Spotlight Spotlight 1080p izle 2017-01-01
Benzer Filmler
4.7
Asla Yabancılarla Oynama 3
Asla Yabancılarla Oynama 3 filmini izle
Asla Yabancılarla Oynama filminin ilk serisinde karşımıza çıkan Tır söförü Paslı Çivi, şimdilerde 1000 Ralli, araba yarışında finish’e ilk sırada varmak isteyen yarışmacıların kullandıkları kestirme yollarda terör estirmeye devam ediyor.Gençleri sıkıştırarak ve yeri geldiğinde işkence yaparak korku saçmaya devam ediyor.
6.6
Joy
Joy filmini izle
Joy henüz küçüklüğünden itibaren hayal gücü çok gelişmiş olan, yeni icatlar üretme peşinde bir kızdır. Hayatında, ailesinde yaşadığı zorluklara rağmen üretkenliğini hiç yitirmez; günlük yaşamda pratik konulara dair elinden her türlü iş gelir. Bu arada boşandığı eşi, sorunlu annesi, ilgi isteyen iki küçük çocuğu ve yarı belalı babasıyla "normal" bir hayat sürdürmeye çalışır. Fakat bir gün her şey canına tak eder ve Joy yarım bıraktığı hayallerinin bir notkasından tutmak için yeniden kolları sıvar... Filmin yönetmen koltuğunda Oscar sinemacı David O. Russell otururken ödüllü başrol Jennifer Lawrence'a Umut Işığım filminde olduğu gibi Bradley Cooper ve Roberto DeNiro eşlik ediyor. 
6.5
Kaçak Prenses
Kaçak Prenses filmini izle
8 Mayıs 1945 tarihi, Zafer Günü olara kutlanmaktadıt. II. Dünya Savaşı’nın resmen sona erdiği gübüb ertesinde yapılan bu büyük kutlama sayesinde, altı yıllık çetin bir mücadele sonlanmış ve artık insanlarım geleceğe umutla bakmayı istedikleri bir dönem başlamıştır. Zafer Günü Kutlamaları ile birlikte, geçmişteki tüm tatsızlıklar geçmişte kalacaktır.Elbette bütün bu süreçten etkilenen iki isim daha vardır; Prenses Elizabeth ve Prenses Margaret.. Kekemeliğiyle nam salmış olan Kral George ve Kraliçe Elizabeth, kutlamaların başkayacağı gece, kızlarını yanlarında görmek isterler. Fakat bu gece Prenses Elizabeth için, sokaktaki insanların arasına karışabilmek için de son şanstır. Tahtın varisi olan Elizabeth ve Margaret ebeveynlerini ikna ederek kutlamalara katılırlar. Fakat bu oldukça eğlenceli bir maceranın ve her ikisinin de o zamana kadar yaşamamış olduğu duyguların yaşanacağı ilginç bir geceye kapı açacaktır.
5.5
Tanrı'nın Oğlu
Tanrı'nın Oğlu filmini izle
Akli dengesini yitirmeye başlamış, şiddete son derece yatkın ve insanlık tarafından dışlanmış Lester Ballard’ın çarpıcı intikam öyküsünü konu alan filmde, dağlık bölge Sevier'de yaşayan Lester'ın vahşi yaşamına konuk oluyoruz. Dünyayla ve diğer insanlarla hiçbir şekilde bağlantısı olmayan genç adam, suça bağımlı hale gelir ve intikam hırsıyla beslenir. Artık içine girdiği intikam planında kaybolmuş hale gelirken, her adımda daha fazla dibe battığı bir çıkmazda kısılıp kalır.Ünlü oyuncu James Franco'nun yönettiği ve senaryosunu Vince Jolivette ile birlikte yazdığı filmin başrollerinde Franco'ya Tim Blake Nelson ve Jim Parrack eşlik ediyor.
Yorum Alanı
Brrip.org ziyaretçisi
Misafir
Diğer fonksiyonlar gibi yorum yapabilmekte sadece üyelere özeldir. Hemen tıklayın, sizde üyemiz olarak çoğu özellikten faydalanın.
Film hakkında 1 yorum yapılmış.
avatar
Figüran
Mert Akyol - Değerlendirme: 8/10 02 Ocak 2017 20:53
Film kısaca, yıllar öncesinde rahipler tarafından yapılmış ahlak dışı davranışların gün yüzüne çıkarılışını konu alıyor. Bu işi bir gazetenin 4 yazarından oluşan Spotlight ekibi üstleniyor. Film epey durgun zaten konusuyla öne çıkıyor. Bu yüzden çoğu kişiye hitap etmeyebilir. Ben filmi beğendim, tabii gerçek bir hikayeden alınmış olması da insanı etkiliyor. Spotlight ekibi gerçekten iyi iş çıkarmış yıllarca herkesin, hatta bir zamanlar kendilerinin bile sessiz kaldığı olayı uzun çalışmlar sonucunda açığa çıkarabilmişler. Filmin böyle bir konuyu korkusuzca işlemesi de ilgimi çeken yanı oldu. Dönemi(2001) de oldukça iyi yansıtmışlar. Aslında film biraz belgesel tadında olmuş diyebiliriz. Dediğim gibi herkese hitap etmeyebilir.
Yanıtla
1
avatar
Figüran
Yasin Aslan04 Ocak 2017 14:17
Ahlak dışı derken müstescen görüntüler mi yoska usulsüzlükler falan mı .. +18 değil demi? :)
Yanıtla
0
Mert Akyol yanıtlandı.
avatar
Figüran
Mert Akyol - Değerlendirme: 8/10 05 Ocak 2017 16:56
Hayır filmde +18 sahneler yok.
Yanıtla
0
Yasin Aslan yanıtlandı.
Spotlight filmi, Spotlight film fragmanı, bilgileri ve oyuncu kadrosu. Spotlight fragman izle