The Ghouls

Mojin: The Lost Legend
Yıl
Ülke
Süre
Bütçe
$37.000.000
Hasılat
$816.974
Puanlar
IMDb/Site
6.1
7.01026
The Ghouls filmi izle
Konu
The Ghouls izle. 37 milyon dolarlık bütçesiyle, 2015 yılının Aksiyon, Gerilim türünde gösterime giren Mojin: The Lost Legend filminin yönetmen koltuğunda Wuershan bulunuyor.

The Ghouls türkçe dublaj izle

Çin yapımı olan The Ghouls filmin oyuncu kadrosunda Angelababy ve Kun Chen gibi isimler yer almakta.

The Ghouls 1080p izle

2 saat 7 dakikalık süresiyle, izleyiciler karşısına çıkan

The Ghouls filmi

, sitemiz üzerinden verilen oylar(1 oy) sonucunda 10 üzerinden 7.0 puanına layık görüldü. The Ghouls Türkçe Dublaj veya Altyazılı olarak sitemizden

full hd

1080p izle

yebilir veya indirebilirsiniz.

Mojin: The Lost Legend filmi

olduğu gibi diğer filmleride brrip.org üzerinden full hd izleyin. BRrip.Org iyi seyirler diler..
161
The Ghouls The Ghouls 1080p izle 2016-12-25
Benzer Filmler
6.1
Ruhlar Bölgesi: Bölüm 3
Ruhlar Bölgesi: Bölüm 3 filmini izle
Insidious serisinin üçüncü halkasında, Lambert ailesinin ilk iki filmdeki mücadelesinden ve Elise'in ruhlarla savaşından yıllar öncesine gidiyoruz. Quinn Brenner oyuncu olma hayalleri kuran bir genç kızdır ve son zamanlarda paranormal bir deneyimden geçmektedir. Quinn annesinin ruhunun, kendisiyle iletişim kurmaya çalıştığını hisseder. Aklındaki soru işaretlerine cevap bulmak için medyum arayışına başladığında ise yolu Elise ile kesişir. Elise her ne kadar Quinn'e yardımcı olmayı istese de geçmişte yaşadığı acı bir olay nedeniyle becerilerini kullanmayı bir kenara bırakmıştır. Quinn kısa bir süre sonra bir kaza yaşayınca babası Sean, Elise'e gider ve ona kızına yardımcı olması konusunda ısrar eder. Kendini ciddi bir ikilemde bulan Elise sonunda ölülerle irtibada geçmek için güçlerini kullanmaya karar verir ve lisanssız parapsikologlar Tucker ve Specs'ten yardım ister. Elise çok geçmeden o zamana kadar karşılaştığı en acımasız düşmanla karşı karşıya olduğunu fark eder...James Wan'ın yarattığı serinin üçüncü halkasında yönetmen koltuğuna Leigh Whannell geçiyor. Daha önce Testere de dahil James Wan filmlerinde izlediğimiz Whannell'in ilk yönetmenlik denemesi olan Ruhlar Bölgesi: Bölüm 3'ün başlıca rollerinde Dermot Mulroney, Stefanie Scott, Angus Sampson, Leigh Whannell ve Lin Shaye bulunuyor.
5.7
Tozol
Tozol filmini izle
Bennie Chan Hong Kong’lu bir dedektiftir. 10 yıldan fazla bir zamandır  kötülüğü ile ün salmış mafya patronu Victor Wong’un peşindedir. Birgün Chan'in yeğeni Bai Shu, Wong mafyasıyla başını derde sokunca ona yardım edebilecek tek kişi olan, çok önemli bir cinayetin tek tanığı Amerikalı kumarbaz Connor Watts’ı bulmaya karar verir. Birbirine hiç benzemeyen hatta tamamen zıt iki karakter Chan ve Watts Moğolistan’dan Çin’e, Makau’ya ve Hong Kong’a uzanan zorlu ve bir o kadar eğlenceli bir maceraya atılırlar. Başrollerinde Jackie Chan, Johnny Knoxville, Bingbing Fan'ın yer aldığı filmin yönetmen koltuğunda Renny Harlin oturuyor.
6.5
Köstebek
Köstebek filmini izle
Michael German’ın gerçek hikâyesinden esinlenen Daniel Ragussis’in yazıp yönettiği polisiye filmde idealist FBI ajanı Nate Foster, neo-nazi beyaz terörist grubun yürüttüğü bomba yapma çalışmalarını engellemek ve terör örgütünü alaşağı etmek için gizli bir göreve atanır. Foster, parlak ve geleceği olan analist yeni bir kimliğe bürünmenin zorluğuyla karşı karşıya gelirken birçok aktif, tehlikeli grubun arasına girecek, olası bomba-patlayıcı miktarını, şüphelileri ortaya çıkarmak için bu ırkçı grup üyelerinden biri olacak, kafasını kazıyarak neo-Nazi olarak sivil bir kimliğe bürünecektir.Harry Potter olarak dünya çapında ün kazanan Daniel Radcliffe, Toni Collette, Tracy Letts, Sam Trammell, Burn Gorman, ve Nestor Carbonell gibi isimler filmin oyuncu kadrosunda yer alıyor. Filmin yönetmenliğini ise Daniel Ragussis üstleniyor.
Yorum Alanı
Brrip.org ziyaretçisi
Misafir
Diğer fonksiyonlar gibi yorum yapabilmekte sadece üyelere özeldir. Hemen tıklayın, sizde üyemiz olarak çoğu özellikten faydalanın.
Film hakkında 0 yorum yapılmış.
The Ghouls - Mojin: The Lost Legend filmi, The Ghouls film fragmanı, bilgileri ve oyuncu kadrosu. The Ghouls fragman izle