Tilki Perisi Liza

Liza, a rókatündér
Yıl
Süre
Bütçe
$1.500.000
Filmin Yıldızı
Puanlar
IMDb/Site
7.7
0.01025
Tilki Perisi Liza filmi izle
Konu
Okuduğu bir Japon romanından etkilenen Liza, Japon bir şarkıcı olan, hayatının aşkını bekler. Liza, kırılgan, narin ve de yalnız olan güzel bir hemşiredir. O, sevginin ve sevgilinin gelişini düşlerken, işler tersine döner ve etrafında sevilecek kim varsa teker teker ölür. Bu esrarlı ölümlerden şüphelenen polis, kiracı olarak Liza’nın evine taşınır. Bu sırada Liza, Japon mitolojisinde, âşık olduğu herkese istemsizce ölüm getiren “Tilki Perisi” nin hikâyesini öğrenir. Kendisini Tilki Perisi ile özdeşleştiren Liza, olayların önüne geçmeye ve bu laneti bozmaya çalışır.  Komedi ve kanın buluştuğu bu fantastik film, masalsı bir dil taşır.

Tilki Perisi Liza izle. 1 milyon dolarlık bütçesiyle, 2015 yılının Fantastik, Komedi türünde gösterime giren Liza, a rókatündér filminin yönetmen koltuğunda Károly Ujj Mészáros bulunuyor.

Tilki Perisi Liza türkçe dublaj izle

Macaristan yapımı olan Tilki Perisi Liza filmin oyuncu kadrosunda Mónika Balsai ve Szabolcs Bede Fazekas gibi isimler yer almakta.

Tilki Perisi Liza 1080p izle

1 saat 38 dakikalık süresiyle, izleyiciler karşısına çıkan

Tilki Perisi Liza filmi

, imdb üzerinden verilen oylar(5,631 oy) sonucunda 10 üzerinden 7.7 puanına layık görüldü. Sitemizde henüz oy veren olmadı. Filmi izledikten sonra ilk oylayan kişi olmanız dileğiyle. Tilki Perisi Liza Türkçe Dublaj veya Altyazılı olarak sitemizden

full hd

1080p izle

yebilir veya indirebilirsiniz.

Liza, a rókatündér filmi

olduğu gibi diğer filmleride brrip.org üzerinden full hd izleyin. BRrip.Org iyi seyirler diler..
103
Tilki Perisi Liza Tilki Perisi Liza 1080p izle 2016-12-31
Benzer Filmler
6.1
Bekar Yaşam Kılavuzu
Bekar Yaşam Kılavuzu filmini izle
New York şehri Alice, Robin, Lucy, Meg, Tom ve David gibi binlerce yalnız ve kalbi kırık bekâr insan ile dolu. Herkes kendisine doğru eşi ya da aşk dolu bir ilişkiyi arıyor; pek çoğu ise orta karar bir birlikteliğe bile razı! Baştan çıkartıcı mesajlaşmalar ve tek gecelik ilişkilerin ortasında tüm bu bekar insanların, bekarlığı ve yalnızlığı yönetmesini öğrenmeleri gerekiyor! Christian Ditter’ın yönettiği bu komedi filminin senaryosu Abby Kohn, Marc Silverstein,  ve Dana Fox’a; senaryo hikayesi Kohn ve Silverstein’e ait. Filmin yapımcılığını John Rickard ve Dana Fox, yönetici yapımcılığını ise Marcus Viscidi, Richard Brener, Michael Disco, Dave Neustadter, Michele Weiss, Drew Barrymore ve Nancy Juvonen gerçekleştirdi.
7.1
Tangerine
Tangerine filmini izle
Tek bir günde geçen ve tamamı iPhone ile çekilen film, hayat kadını olarak çalışan trans bireyler Sin-Dee ile Alexandra'nın başından geçen bir dizi talihsizliği konu ediniyor. İki arkadaş Noel günü çıktıkları yolculukta kaplerini kıran erkek arkadaşı bulmak için çabalar. Sean Baker'ın yönettiği filmin başlıca rollerinde Kitana Kiki Rodriguez, Mya Taylor ve Karren Karagulian bulunuyor.
6.3
Angry Birds
Angry Birds filmini izle
Uçma yetileri olmayan kuşların barış içinde yaşadıkları cennet vari bir adada  öfke problemini bir türlü yenemeyen Red, arkadaşları bomba ve Chuck diğer kuşlar tarafından dışlanmıştır. Bir gün gemi dolusu domuzlar çıkagelir. Adada yaşayan diğer kuşlara dostça davranan domuzlar kısa sürede ada halkının güvenini kazanır. Red, ada halkını domuzlar konusunda defalarca uyarır ve güvenmemelerini ister. Domuzlar bir gece adadaki tüm yumurtaları çalar ve kaçarlar. Yumurtaları çalınan kuşlar ne yapacaklarını bilemezler. Çaresiz kalan kuşlar uyarılarına kulak asmadıkları öfkeli kuş Red'den yardım talep ederler. Red'in bu duruma yaklaşımı halkın beklemediği bir yönde olur. İçindeki öfkeyi serbest bırakarak.Sevilen bilgisayar oyunundan beyazperdeye uyarlanan Angry Birds filmi,nimasyon departmanlarının iki gedikli ismi Clay Kaytis ve Fergak Reilly ikilisinin ilk yönetmenlik deneyimi olacak. Filmin senaryosuna ise Simpsonlar başta olmak üzere pek çok animasyon projesinde kalem oynatmış olan Jon Vitti imza atıyor!
Yorum Alanı
Brrip.org ziyaretçisi
Misafir
Diğer fonksiyonlar gibi yorum yapabilmekte sadece üyelere özeldir. Hemen tıklayın, sizde üyemiz olarak çoğu özellikten faydalanın.
Film hakkında 0 yorum yapılmış.
Tilki Perisi Liza - Liza, a rókatündér filmi, Tilki Perisi Liza film fragmanı, bilgileri ve oyuncu kadrosu. Tilki Perisi Liza fragman izle