Yüce Sezar

Hail Caesar
Yıl
Süre
Bütçe
$22.000.000
Hasılat
$29.997.095
Puanlar
IMDb/Site
6.3
7.01026
Yüce Sezar filmi izle
Konu
Film şirketleri için çalışan Eddie Mannix adındaki bir adamın öyküsünü anlatan film, Mannix ekseninde dönemin Hollywood dünyasına mizahi bir bakış getiriyor. Bir stüdyo organizatörünün karşılaştığı pek çok sorunu çözmek zorunda kaldığı bir gününü anlatan filmin yapımcıları Coen Kardeşler. 4 Oscar ödüllü usta yönetmenler Joel Coen ve Ethan Coen'lerin yazıp yönettiği Yüce Sezar!'ın başrollerinde George Clooney, Josh Brolin, Tilda Swinton, Scarlett Johansson, Channing Tatum, Jonah Hill, Ralph Fiennes, Frances McDormand oynuyor.

Yüce Sezar izle. 22 milyon dolarlık bütçesiyle, 2016 yılının Gizem, Komedi türünde gösterime giren Hail Caesar filminin yönetmen koltuğunda Joel Coen bulunuyor.

Yüce Sezar türkçe dublaj izle

ABD yapımı olan Yüce Sezar filmin oyuncu kadrosunda Josh Brolin ve George Clooney gibi isimler yer almakta.

Yüce Sezar 1080p izle

1 saat 46 dakikalık süresiyle, izleyiciler karşısına çıkan

Yüce Sezar filmi

, sitemiz üzerinden verilen oylar(1 oy) sonucunda 10 üzerinden 7.0 puanına layık görüldü. Yüce Sezar Türkçe Dublaj veya Altyazılı olarak sitemizden

full hd

1080p izle

yebilir veya indirebilirsiniz.

Hail Caesar filmi

olduğu gibi diğer filmleride brrip.org üzerinden full hd izleyin. BRrip.Org iyi seyirler diler..
180
Yüce Sezar Yüce Sezar 1080p izle
Benzer Filmler
5.9
Uluslararası Bir Suikastçının Gerçek Hatıraları
Uluslararası Bir Suikastçının Gerçek Hatıraları filmini izle
Sam Larson, yumuşak huylu sevimli güler yüzlü bir yazardır.Uluslararası bir suikastçının gerçek hatıraları bir yazar tarafından romana dönüştürülür.Roman çok satmaya başlar. Bazı tesadüfler yüzünden romanda ki suikastçıyı Sam larson zannederler ve olaylar başlar…
6
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden filmini izle
Uzun bir aradan sonra 2014'te yeniden sinema perdesine dönen 4 genç Ninja kaplumbağanın öyküleri devam ediyor. İlk filmde birlik olup ezeli düşmanları Shredder'ın planlarını alt eden kaplumbağalar New York şehrini koruma görevini daha da deneyimli olarak sürdürüyor. Hapishaneden kaçan Shredder dünyayı ele geçirmek için çılgın bilimadamı Baxter Stockman ve iki ahmak fedai Bebop ile Rocksteady ile elele verir. Kaplumbağalarımız, maskeli kahraman Casey Jones ve gazeteci April'ın yardımıyla kötü ekibi alt etmeye çalışırken bu kez de Shredder ile benzer amaçları güden ancak ondan çok daha güçlü olan Krang’le karşılaşırlar. Bu filmin yapımcı koltuğunda da yine Michael Bay oturuyor. Filmin yönetmen koltuğunda David Green otururken, filmin oyuncu kadrosunda Megan Fox, Will Arnett, Laura Linney, Stephen Amell, Tyler Perry, Noel Fisher, Jeremy Howard, Pete Ploszek, Alan Ritchson, Brian Tee, Stephen “Sheamus” Farrelly ve Gary Anthony Williams yer alıyor.
5.7
Mutlu Yıllar
Mutlu Yıllar filmini izle
Olivia Wilde, Amanda Seyfried, Marisa Tomei, Ed Helms, Alan Arkin, Anthony Mackie gibi ünlü oyuncuların yer aldığı Mutlu Yıllar, 4 kuşaklık Cooper ailesinin yılbaşı öncesinde birlikte yedikleri yemek sırasında beklenmedik olayların olmasını konu alıyor. Charlotte Cooper’in tek bir noel dileği var. Ailesine kusursuz bir Noel hatırası yaşatmak. Ancak dört kuşaklık Cooper ailesinin bir çatı altında toplanması kusursuzdan başka her şeye benziyor çünkü çok fazla kar yağacak, yiyecekler havalanacak ve beklenmedik misafirler onlara katılacak. Ama önce, noel şansı Cooperların eve yolculuğunu etkileyecek. Filmin yönetmen koltuğunda Jessie Nelson, senaryo koltuğunda ise Steven Rogers oturuyor.
6.1
Kral İçin Hologram
Kral İçin Hologram filmini izle
Alan Clay, 54 yaşında Amerikalı bir işadamıdır. İşleri hiç de yolunda gitmemektedir ve iflasın eşiğine gelmiştir. Bu durumdan kurtulabilmek için Anthony, gençlerden oluşan bir takımla birlikte Suudi Arabistan'a gider. Anthony orada IT endüstrisi üzerine girişim fikirlerini paylaşmaya çalışır. Ama onun geleneksel düşünceleri artık yeterince karlı değildir. Kral Abdullah'a sunulmak üzere, geliştirdikleri yepyeni Amerikan IT teknolojisini tanıtmak üzere ekip bir araya gelmiştir. Bu teknoloji sayesinde şehri ekonominin merkezine dönüştürebileceklerdir. Kral Abdullah'ı gergin bir şekilde beklerken bir yandan da Suudi Arabistan'ın iklim koşullarına uyum sağlamaya çalışan ekibi bir sürpriz beklemektedir: Çinliler daha ucuza mal edilebilecek bir çözüm önermişlerdir. Ekibin bunu öğrenmesiyle rekabet başlamış olur.
Yorum Alanı
Brrip.org ziyaretçisi
Misafir
Diğer fonksiyonlar gibi yorum yapabilmekte sadece üyelere özeldir. Hemen tıklayın, sizde üyemiz olarak çoğu özellikten faydalanın.
Film hakkında 0 yorum yapılmış.
Yüce Sezar - Hail Caesar filmi, Yüce Sezar film fragmanı, bilgileri ve oyuncu kadrosu. Yüce Sezar fragman izle